Trwa ładowanie...
d43ginq

FIFA 15. Antoine Griezmann oszukiwał podczas rozgrywki. Gwiazdor został ukarany

Antoine Griezmann, gwiazda FC Barcelony i miłośnik serii FIFA, został przyłapany na oszustwie w popularnej grze. Były pracownik EA Sports ujawnił, że kilka lat temu konto gracza zostało zablokowane. Reakcja piłkarza była natychmiastowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antoine Griezmann oszukiwał w FIFIE 15
Antoine Griezmann oszukiwał w FIFIE 15 (Shutterstock.com)
d43ginq

Informację o ukaraniu gwiazdy FC Barcelony ujawnił Chukwuma Morah, znany jako The Boi - w przeszłości pracownik EA Sports, a obecnie e-sportowy prezenter klubu Manchester United. Na swoim Twitterze zdradził, że kilka lat temu, konto piłkarza zostało zbanowane z powodu oszustw.

Coinsy służą do kupowania kart i piłkarzy na rynku transferowym w trybie Ultimate Team. Walutę można gromadzić w trakcie gry, jednak w internecie bardzo popularny jest nielegalny handel monetami. Właśnie w taki sposób miał je pozyskać Antoine Griezmann za czasów FIFY 15.

- Prawdziwa historia: kiedyś zablokowaliśmy konto Griezmanna za kupowanie monet w FIFA 15. Skontaktował się z naszym francuskim oddziałem taki zdenerwowany, że postanowiliśmy zwrócić mu dostęp do zawodników - napisał na Twitterze Chukwuma Morah.

Konto piłkarza zostało początkowo zbanowane, jednak gracz skontaktował się z francuskim oddziałem firmy i poprosił o przywrócenie wszystkich danych. Pracownicy poszli mu na rękę, ale nie odbyło się bez kary. Griezmannowi wykasowano wszystkie zasoby, które kupił za prawdziwe pieniądze poza grą.

d43ginq

Niektórzy internauci nie kryli oburzenia, tłumacząc, że zwykli gracze nie mieliby szans na odzyskanie konta. Miejmy nadzieję, że zawodnik wyciągnął konsekwencję ze swojego zachowania i w najnowszej odsłonie FIFY gra już tylko czysto.

27 września swoją premierę miała FIFA 20. Jedną z największych nowości w produkcji jest tryb VOLTA.

Czytaj także: FIFA 20 zbiera fatalne oceny od graczy. Są wściekli

d43ginq

Podziel się opinią

Share

d43ginq

d43ginq