WP

"Far Cry New Dawn" to nowa gra Ubisoftu. Jest trailer i dwa gameplaye

Na gali The Game Awards 2018 opublikowany premierowy zwiastun nowej gry z serii "Far Cry". To "Far Cry New Dawn", czyli bezpośrednia kontynuacja "Far Cry 5". Co nowego? Bardziej kolorowy i chaotyczny klimat, nowi wrogowie i... dzik!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Far Cry New Dawn" będzie bezpośrednią kontynuacją gry "Far Cry 5"
"Far Cry New Dawn" będzie bezpośrednią kontynuacją gry "Far Cry 5" (Ubisoft)
WP

"Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej cywilizacja wyłania się z chaosu i zastaje dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji dzielą się na różne grupy, z których każda ma własne reguły przetrwania". Tak twórcy przedstawiają nową, postapokaliptyczną wersję Hope County w "Far Cry New Dawn". A tak wygląda rozgrywka:

I znów jest tak, jak powinno być. Czyli lekko psychopatycznie, pioniersko i brutalnie. Do akcje wjeżdżają połatane pojazdy (chodź do tych z "Mad Maksa" im sporo brakuje) i bronie spod znaku "zrób to sam". Do tego całkiem rozbudowane lokacje. To, co widać na trailerze, zwiastuje bardzo pomysłową rozróbę, a nie płaskie krążenie między domkami.

WP

Podoba mi się też nowa broń, czyli rozrzutnik pił tarczowych. Ale wisienką na torcie jest dla mnie dzik. Może to nie ta liga co tygrys szablozęby i mamut z "Far Cry: Primal", ale wciąż lepiej od pieska. Ciekawym pomysłem są też nowe szwarcharaktery bliźniaczki Mickey i Lou (choć bardziej wyglądają jak matka i córka...).

Ubisoft
Podziel się

Na koniec cieszy także... bliska data premiery. w "Far Cry New Dawn" zagramy już 15 lutego 2019 na PC, PS4 i XONE. Co ciekawe, cena na konsolę wyniesie 39,99$, czyli o 20$ taniej niż premierowe "Far Cry 5". Mam nadzieję, że w Polsce sprawiedliwie to "przewalutują" i nie będzie to więcej niż 160zł.

[AKTUALIZACJA] Są kolejne wideo! Tym razem więcej rozgrywki i już z perspektywy FPP. Smacznego.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP