WP

"F1 2017" dojedzie do sklepów w sierpniu. Na pokładzie historyczne bolidy

Tegoroczne wirtualne wyścigi Formuły 1 przyniosą nie tylko najnowsze pojazdy, ale także szereg historycznych bolidów. Przetestujemy je w trybie kariery, grze sieciowej lub całkiem nowym trybie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"F1 2017" dojedzie do sklepów w sierpniu. Na pokładzie historyczne bolidy
(Instituto Ayrton Senna)
WP

Z zawartości "F1 2017" z pewnością ucieszą się ci, którzy obserwują wyścigi od dawna i lubią przypomnieć sobie klasyczne bolidy. W nowej wersji gry zobaczymy ich cały szereg. Do tej pory ujawniono trzy: McLaren MP4/4 z 1988 roku (model Alaina Prosta i Ayrtona Senny), Williams FW14B z 1992 roku (model Nigela Mansella i Riccardo Patrese’a) oraz Ferrari F2002 z 2002 roku (model Rubensa Barrichello i Michaela Schumachera). Kolejne auta zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Co jeszcze czeka na nas w "F1 2017"? Po pierwszy tryb kariery, jak pisze wydawca gry - ma on być "rozbudowany". Po drugie rozgrywki sieciowe i po trzecie nowy tryb - "Championship". Twórcy jeszcze nie ujawniają, na czym konkretnie będzie on polegał. Wiadomo za to, kiedy gra pojawi się w sklepach i na jakie platformy. Wszystkie trzy wersje, na PC, PS4 i Xbox ONE będą miały premierę 28 sierpnia 2017 r.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP