Trwa ładowanie...
d3k4yvf

Evil Genius za darmo na Steam. Świetna strategia do zdobycia przez ograniczony czas

"Evil Genius 2: World Domination" już niedługo będzie mieć swoją premierę. Z tej okazji twórcy ze studia Rebellion postanowili rozdać graczom pierwszą część swojej strategii z 2004 roku. Jak zdobyć "Evil Genius" za darmo na Steamie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Evil Genius za darmo na Steam przez ograniczony czas
Evil Genius za darmo na Steam przez ograniczony czas (Materiały prasowe)
d3k4yvf

"Evil Genius" możemt zgarnąć całkowicie bezpłatnie na PC, a gra zostanie na stałe dodana do naszej biblioteki na Steamie. W tym celu wystarczy założyć konto na stronie Rebellion i powiązać je z profilem na Steam. "Evil Genius" od razu powinien trafić do naszej biblioteki.

"Evil Genius" to gra strategiczna, w której wcielamy się w geniusza zbrodni i próbujemy zapanować nad światem. Całość utrzymana jest w dosyć humorystycznej oprawie. I chociaż gra z 2004 może nie zachwycać najnowocześniejszymi rozwiązaniami to wciąż jest to bardzo dobra gra, którą warto wypróbować. A jeżeli wyjątkowo przypadnie wam do gustu, to możecie pobrać bezpłatnie również soundtrack.

Warto się jednak spieszyć, ponieważ twórcy zapowiedzieli, że akcja jest ograniczona czasowo, ale ... nie podają terminu jej zakończenia. Wiadomo, że Rebellion tym gestem rozpoczyna kampanię marketingową kolejnej odsłony swojej strategii.

d3k4yvf

Jednak o samym "Evil Genius 2: World Domination" również niewiele wiadomo. Najprawdopodobniej gra ukaże się jeszcze w tym roku, ale dokładnej daty premiery jeszcze nie poznaliśmy. Jest jednak pierwszy trailer, który pozwoli wam poczuć klimat tej nietuzinkowej strategii.

d3k4yvf

Podziel się opinią

Share
d3k4yvf
d3k4yvf
Więcej tematów