WP

"Escape from Monkey Island" powraca. Kulminacja kultowego cyklu dostępna na GOG

18 lat po premierze, "Escape from Monkey" Island jest ponownie dostępne, bez DRM i dostosowane do działania na nowych komputerach. Długo niedostępną produkcję, dostosowaną pod współczesne urządzenia, można pobrać z platformy GOG.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kultowa seria przygód Guybrusha Threepwooda dostępna na GOG!
Kultowa seria przygód Guybrusha Threepwooda dostępna na GOG! (Youtube.com)
WP

Pierwsza trójwymiarowa odsłona ukochanej serii pirackich przygodówek nareszcie wynurzyła się na powierzchnię cyfrowej dystrybucji na PC. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i fanów obelżywego fechtunku!

Życie w małżeństwie nie jest proste, szczególnie jeśli jesteś Guybrushem Threepwoodem, niespokojną i nie do końca ogarniętą piracką legendą. Fakt, że twoja żona została oficjalnie uznana za zmarłą, też nie pomaga. Wyrusz na komiczną wyprawę, odkryj Karaiby i spróbuj uciec z tytułowej Małpiej Wyspy. Spotkaj starych i nowych przyjaciół, zmierz się z wrogami w Monkey Kombat i śmiej się na głos, próbując ocalić krainę piratów od przemiany w bezduszne atrakcje turystyczne, takie jak StarBuccaneer czy Planet Threepwood.

"Escape from Monkey Island", jedna z od dawna zagubionych perełek, jest znów dostępna na PC, dzięki bliskiej współpracy Disneya, Lucasfilm i GOG.COM. Odświeżona wersja została przygotowana do płynnego działania na współczesnych systemach operacyjnych i dostępna jest bez uciążliwych ograniczeń DRM!

Z tej okazji gry z serii Monkey Island są dostępne do 66 proc. taniej, a przy zakupie wszystkich lub uzupełnieniu do pełnej kolekcji, można otrzymać dodatkowe 25 proc. rabatu na serię.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP