Trwa ładowanie...

"Escape from Monkey Island" powraca. Kulminacja kultowego cyklu dostępna na GOG

18 lat po premierze, "Escape from Monkey" Island jest ponownie dostępne, bez DRM i dostosowane do działania na nowych komputerach. Długo niedostępną produkcję, dostosowaną pod współczesne urządzenia, można pobrać z platformy GOG.

Share
"Escape from Monkey Island" powraca. Kulminacja kultowego cyklu dostępna na GOG
Źródło: Youtube.com
d2abrps

Pierwsza trójwymiarowa odsłona ukochanej serii pirackich przygodówek nareszcie wynurzyła się na powierzchnię cyfrowej dystrybucji na PC. To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i fanów obelżywego fechtunku!

Życie w małżeństwie nie jest proste, szczególnie jeśli jesteś Guybrushem Threepwoodem, niespokojną i nie do końca ogarniętą piracką legendą. Fakt, że twoja żona została oficjalnie uznana za zmarłą, też nie pomaga. Wyrusz na komiczną wyprawę, odkryj Karaiby i spróbuj uciec z tytułowej Małpiej Wyspy. Spotkaj starych i nowych przyjaciół, zmierz się z wrogami w Monkey Kombat i śmiej się na głos, próbując ocalić krainę piratów od przemiany w bezduszne atrakcje turystyczne, takie jak StarBuccaneer czy Planet Threepwood.

d2abrps

"Escape from Monkey Island", jedna z od dawna zagubionych perełek, jest znów dostępna na PC, dzięki bliskiej współpracy Disneya, Lucasfilm i GOG.COM. Odświeżona wersja została przygotowana do płynnego działania na współczesnych systemach operacyjnych i dostępna jest bez uciążliwych ograniczeń DRM!

Z tej okazji gry z serii Monkey Island są dostępne do 66 proc. taniej, a przy zakupie wszystkich lub uzupełnieniu do pełnej kolekcji, można otrzymać dodatkowe 25 proc. rabatu na serię.

d2abrps

Podziel się opinią

Share
d2abrps
d2abrps
Więcej tematów