Trwa ładowanie...

"Elvenar": Nadchodzi Święto Plonów

Drodzy Ludzie i Elfy! Lato dobiegło końca i nadszedł czas, by rozpocząć przygotowania do naszego Święta Plonów. Podczas gdy gwiazdy układają się w znak Enar, Bogowie Dnia i Nocy przybierają formę leśnych zwierząt. Pomożecie im w przygotowaniach i wybudujecie w swoim mieście kilka nowych, imponujących budynków?

Share
"Elvenar": Nadchodzi Święto Plonów
Źródło: Elvenar
d3hul4h

W tym roku będziecie mogli zebrać Księżycowe Okruchy, które posłużą Wam do otwarcia Rogów Obfitości zawierających wspaniałe nagrody, takie jak wiele nowych budynków eventowych! Za otworzenie Rogów otrzymacie również Słoneczne Błyski, które pozwolą Wam odblokować Nagrody Główne. Trzymając się motywu Dnia i Nocy tego wydarzenia, czeka na Was nie jeden, ale dwa zestawy budynków!

Jedną z nowości jest szybki bonus, Zysk Portalu, który uzupełni limitowane towary Rasy Gościnnej! Będziecie mogli również zdobyć kilka nowych typów budynków eventowych, więc miejcie je na oku!

d3hul4h

Wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 27 września (po południu), i potrwa do 22 października, więc zadbajcie o to, żeby ukończyć na czas wszystkie zadania i wykorzystać Księżycowe Okruchy zanim znikną z Waszych miast! Życzymy Wam dobrej zabawy podczas tegorocznego Jesiennego Wydarzenia i z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie w temacie z dyskusją!

Zagraj za darmo na stronie https://centralagier.wp.pl/elvenar.

d3hul4h

Podziel się opinią

Share
d3hul4h
d3hul4h
Więcej tematów