Trwa ładowanie...

EA wraca na Steam. "Star Wars Jedi: Upadły zakon" już jest bestsellerem

Sprzedaż "Star Wars Jedi: Upadły zakon" na Steamie zaskoczyła wszystkich. Gra bije rekordy popularności na platformie należącej do firmy Valve, nawet pomimo tego, że gracze i tak muszą posiadać Origina.

EA wraca na Steam. "Star Wars Jedi: Upadły zakon" już jest bestselleremŹródło: Materiały prasowe, fot: Electronic Arts
d46h8jz
d46h8jz

Kiedy Electronic Arts poinformowało, że pod koniec października jej gry ponownie trafią na Steama, czyli do największego sklepu i platformy do grania na PC, wielu zastanawiało się nad celem takiego działania.

Wątpliwości budził przede wszystkim fakt, że w przypadku niektórych gier i tak konieczne będzie posiadanie Origina. Wygodniejsze wydawało się więc posiadanie biblioteczki gier EA na ich własnym lancherze? Ale czy na pewno?

Sukces "Star Wars Jedi: Upadły zakon" na Steamie bardzo szybko pokazał, że sprzedaż na platformie Valve wciąż ma ogromny potencjał. Gra, która miała swoją premierę w piątek (15.11), cały czas znajduje się na liście bestsellerów Valve.

Co zachęca do zakupu "Star Wars Jedi: Upadły zakon" na Steamie?

Wszystko wskazuje na to, że zaskakująca popularność "Star Wars Jedi: Upadły zakon" na Steamie wynika z indywidualnych preferencji i przekonań graczy. W większości przypadków mogą to być m.in. funkcje społecznościowe, które oferuje platforma Valve oraz chęć posiadania wszystkich gier w jednym miejscu.

Zamieszczanie gier na Steam'ie okazuje się więc pomysłem, który na dobre wyszedł Electronic Arts. Tak samo, jak i Xbox Game Studios, SEGA czy Bungie.

d46h8jz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46h8jz
Więcej tematów