WP

Dziś premiera gry Dakar 18

Od dzisiaj do kupienia jest gra Dakar 18. Traktuje ona o rajdach samochodowych po pustyniach i bezdrożach słynnego Rajdu Dakar.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziś premiera gry Dakar 18
(Steam)
WP

Będziemy mieli okazję jeździć po rejonie odwzorowanym ze zdjęć satelitarnych. Odcinki specjalnie prowadzą przez tereny Argentyny, Boliwii i Peru.

W grze mamy możliwość kierować pojazdami z pięciu kategorii: samochody terenowe, motocykle, quady, ciężarówki i maszyny typu UTV. Pojazdy są oparte o prawdziwe i licencjonowane marki takie jak KTM, Peugeot, Mini, Yamaha, Honda, Kamaz, MAN, Toyota i inne. Będziemy też mogli rywalizować z prawdziwymi kierowcami, m.in. z Rafałem Sonikiem, Sebastienem Loebem i Carlosem Sainzem.

Twórcy starali się odwzorować grę najbardziej jak tylko się da - poprzez zmienne warunki atmosferyczne, pory dnia i deformujące się podłoże. Do tego mamy możliwość skorzystania z roadbooków - poradników jazdy, w których opisano zmiany na trasie, informacje o podłożu i odległościach między punktami kontrolnymi i serwisami.

WP

Portal gry-online.pl daje Dakarowi 18 ocenę 8,8/10.

Gra jest dostępna na PC i konsole XBox One oraz Play Station 4. W dniu premiery cena wynosi od 149,90zł. Za stworzenie gry odpowiada portugalskie studio Bigmoon Entertaiment.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP