Trwa ładowanie...
ycipk-2magb0

Dziś premiera "Conan Exiles". Zostań barbarzyńcą ze świata Conana z Cymerii

Od 8 maja "Conan Exiles" już jest dostępna w sprzedaży. To barbarzyńska gra surwiwalowa, które nawiązuje klimatem do świata Conana Barbarzyńcy. Od teraz dostępna jest na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC. Uwaga, gra tylko dla dorosłych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W grze wcielamy się w bezlitosnego barbarzyńcę
W grze wcielamy się w bezlitosnego barbarzyńcę (Conan Exiles, Fot: Materiały prasowe)
ycipk-2magb0

Już ponad rok temu "Conan Exiles" zostało pokazane światu jako early access, czyli gra wypuszczona w niepełnej wersji. Od tego czasu gra sprzedała się w ogromnej liczbie egzemplarzy.

"Conan Exiles" to gra łącząca w sobie różne klimaty. Jest w niej dużo akcji, fantastyki i surwiwalu. Wymaga też sporo poświęcenia od użytkownika, aby dojść do wprawy i osiągnąć wysoki poziom. Przede wszystkim jej celem jest przetrwanie. Jako gracze musimy zmagać się z podstawowymi problemami surwiwalu - jeść, pić i walczyć z dziką naturą.

ycipk-2magb0

Oprócz tego możemy budować schronienia, w których wytwarzamy narzędzia, broń czy zbroję. Jeśli pójdziemy o krok dalej i działamy z innymi barbarzyńcami, możemy wspólnie budować nawet miasta. Jednocześnie na mapie może przebywać 40 graczy.

Tuż po wejściu w early access, gra cieszyła się ogromną popularnością. W ciągu miesiąca sprzedano aż milion kopi. Jednak szybko jej fenomen ucichł i straciła popularność, być może premiera gry da jej nowe życie. Powolne rozwijanie tej produkcji przez deweloperów było prawdopodobnie największym problemem. Szczególnie, że jak większość gier na tym etapie, miała sporo bugów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2magb0

ycipk-2magb0
ycipk-2magb0