Trwa ładowanie...
d2rjino

Dystrybutor gier kupuje rękawice Popka i... Zaskakujący finał

Znany z występów muzycznych i walk na ringu Popek wystawił na aukcji rękawice. To pamiątka po starciu z Robertem Burneiką. Cel - dom dziecka. Ostatecznie kupił je sponsor zawodnika. I od razu zadeklarował, że przekaże zdobycz na WOŚP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dystrybutor gier kupuje rękawice Popka i... Zaskakujący finał
(East News)
d2rjino

Czasami działalność charytatywna ma zaskakujący przebieg. Tym razem potrzebujący skorzystają podwójnie. Paweł Mikołajuw, znany lepiej jako Popek, pokonał na gali KSW 39 Roberta Burneikę. Rękawice ze zwycięskiego pojedynku postanowił przekazać na aukcję charytatywną. Zebrane pieniądze miały pójść na dom dziecka w Bydgoszczy.

Znalazł się nabywca, ale pieniędzy nie wpłacił. Do akcji wkroczył sponsor walki Popka, firma Cenega. Zajmuje się dystrybucją gier wideo w Polsce. Ci, którzy oglądali walkę, mogli zobaczyć logo wydanej przez nich gry "Tekken 7" na spodenkach Popka. Ale rękawic nie kupili do prywatnej kolekcji.

- Z Popkiem poznaliśmy się przy okazji współpracy przy promocji "Tekken 7". Jak tylko usłyszeliśmy o sytuacji dotyczącej licytacji rękawic Popka, skontaktowaliśmy się z nim i powiedzieliśmy, że przejmujemy na siebie płatność za niesfinalizowaną aukcję, tak żeby obiecane pieniądze zostały przekazane do domu dziecka. My z kolei planujemy przekazać rękawice na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi dla WP Gry przedstawiciel firmy Cenega.

   Namco Bandai
(Namco Bandai)

Gratulujemy inicjatywy!

d2rjino

Podziel się opinią

Share
d2rjino
d2rjino
Więcej tematów