Trwa ładowanie...

"Dynasty Warriors: Unleashed". Walki samurajów za darmo na komórce

W "Dynasty Warriors: Unleashed" nie uświadczycie nudnych, krótkich pojedynków. Mobilna odsłona słynnej konsolowej serii skupia się na ogromnych starciach, w których herosi jednym ciosem pokładają całe tabuny wrogów. Gotowi do bitwy?
Share
"Dynasty Warriors: Unleashed". Walki samurajów za darmo na komórce
Źródło: NEXON Company
d20c6fv

Znana z konsoli PlayStation seria w końcu zawitała także na mobilne urządzenia. Klimat został zdecydowanie zachowany - zostajemy rzuceni na plansze pełne wrogów, przez które przedzieramy się z pomocą naszej broni. Do wyboru mamy aż 48 postaci, z których każda posiada unikatowe umiejętności. W grze znajdziemy także mnóstwo specjalnego uzbrojenia.

W "Dynasty Warriors: Unleashed" będziemy mieli okazję współpracować lub rywalizować z innymi graczami. I to nie tylko na polu bitwy, ale również na większej mapie. Oprócz głównej kampanii znajdziemy tu tryb pojedynków, walki z bossem, zbierania surowców czy wykradania przedmiotów.

Gra jest już dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Powinna zadziałać na urządzeniach mających przynajmniej system Android 4.0 lub iOS 9.0. Sprawdźcie sami, bo "Dynasty Warriors: Unleashed" jest darmowe - choć oczywiście po instalacji zobaczycie co jakiś czas okno, zachęcające do dokonania mikrotransakcji.

d20c6fv

Podziel się opinią

Share
d20c6fv
d20c6fv
Więcej tematów