ycipk-1fjxz1

Dwóch Polaków stworzyło genialne plakaty Destiny 2. Są o niebo lepsze od oficjalnych

Activision zaprosiło do współpracy dwóch młodych artystów. Chodziło o stworzenie plakatów w ramach uczczenia premiery gry Destiny 2. Krzysztof Iwański i Patryk Hardziej wywiązali się najlepiej jak mogli, ich prace są genialne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z gry Destiny
Kadr z gry Destiny (flickr.com, Fot: BagoGames,CC BY 2.0)
ycipk-1fjxz1

Plakaty stworzone przez Polaków, nie ma co ukrywać, prezentują się o niebo lepiej od oficjalnych reklamujących grę. Odchodzą od ciągle powtarzających się schematów, którymi charakteryzuje się większość plakatów do gier czy filmów. Te same wzory i kiepska kolorystyka, w której brak życia, po prostu nudzą odbiorcę, zamiast przyciągać uwagę.

Tradycja tworzenia plakatów w Polsce istnieje już od lat 50' XX wieku. Jej istnienie rozpoczęło się wraz z powstaniem ruchu o nazwie Polska Szkoła Plakatu. Ruch początkowo tworzyli głównie ilustratorzy pracujący nad plakatami filmowymi.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-1fjxz1

“Destiny oferuje wejście do bardzo bogatego wizualnie świata” – powiedział Patryk Hardziej. Jest on specjalistą w zakresie ilustracji, komiksu i komunikacji wizualnej. Hardziej stworzył wizualny rebus, na którym jednocześnie widać głowę głównego przeciwnika, jak i głównego bohatera jednocześnie.

Materiały prasowe
Podziel się

"Zdecydowałem się połączyć technikę kolażu i ledwo dostrzegalne elementy stylu malarskiego, co czyni mroczną i tajemniczą atmosferę bardziej wyrazistą” – powiedział Krzysztof Iwański. Postanowił on stworzyć własną wizję bohatera, w stylistyce vintage, którą charakteryzuje się Polska Szkoła Plakatu.

"Destiny 2" to kontynuacja popularnego tytułu stworzonego przez współpracę Bungie i Activision. Gra zabiera nas w podróż mającą na celu uratowanie ludzkości przed zagładą. W drugiej odsłonie "Destiny", ostatnie miasto na Ziemi wpada pod okupację nowego wroga, którego naszym zadaniem jest pokonać.

ycipk-1fjxz1
Polub WP Gry
ycipk-1fjxz1
ycipk-1fjxz1
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1fjxz1