Trwa ładowanie...
d1ytgig

Duża kolekcja gier wyścigowych za grosze w Humble Bundle

Takiej taniej paczki dawno nie było. Zestaw gier wyścigowych i symulatorów rajdowych jest tak duży, że grania starczy na dobre kilka miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Duża kolekcja gier wyścigowych za grosze w Humble Bundle
(Codemasters)
d1ytgig

Lubię czasem pojeździć po wirtualnych torach. Najlepiej w zręcznościowej formie. Ale znam też takie osoby, którzy w ogóle grają jedynie w symulacje Formuły 1. Jeśli zaliczasz się do jednej z tych dwóch grup, nowa paczka na Humble Bundle jest dla ciebie. Za 1 dolara (wbrew opisowi, nie można zapłacić mniej) dostajemy 4 gry: "F1 Race Stars", "Toybox Turbos", "F1 2011" i "F1 2012".

Nie ma co ukrywać, że pierwsza przeznaczona jest raczej dla młodszych graczy. "Toybox" to coś dla fanów "Micro Machines", a F1 to już produkcje dla dojrzałych fanów wyścigów. Zwłaszcza jeśli nie przejmują się zdezaktualizowanymi składami ekip wyścigowych.

Płacąć powyżej średniej (obecnie wynosi 7.72 dolara, czyli ok. 28 złotych) dostajemy poprzednie rzeczy oraz 3 gry "Grid 2", "F1 2014", "F1 2015". Do tego season pass do "F1 Race Stars" (pozwala pobierać za darmo niektóre płatne dodatki), kupony -60 proc. na tegoroczne "DiRT 4" oraz -40 proc. na "F1 2017" plus małe bonusy do obu tych gier. To nie koniec, kolejne gry i dodatki poznamy za kilka dni.

d1ytgig

Ostatni próg to 15 dolarów (ok. 54 zł), a w nim wszystkie poprzednie nagrody oraz: "Micro Machines World Series", "F1 2016" z dodatkiem, "DiRT Rally" i bonus do "Grida 2". Tu również w przeciągu kilku dni zostaną dodane kolejne tytuły. Kupując teraz oczywiście otrzymamy wszystkie nieodkryte dotąd "karty".

Gry kupimy na stronie sklepu Humble Bundle.

d1ytgig

Podziel się opinią

Share
d1ytgig
d1ytgig
Więcej tematów