Trwa ładowanie...
d18dmau
gry

Duchowy następca Quake'a trafi na rynek jeszcze w tym roku. Oto "WRATH: Aeon of Ruin"

1C Entertainment i 3D Realms we współpracy z KillPixel złożą hołd klasycznej erze gier w tytule "WRATH: Aeon of Ruin", horrorze FPS w konwencji mrocznego fantasy zasilanym oryginalnym silnikiem Quake’a. Uwolnij swój gniew w "WRATH".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Duchowy następca Quake'a trafi na rynek jeszcze w tym roku. Oto "WRATH: Aeon of Ruin"
(Cenega)
d18dmau

Stary Świat umarł. Pośród ruin czai się ponadczasowy strach. Nieznajomy, niegdyś dryfujący po Wiecznym Morzu, trafia na wybrzeże umierającego świata. Z mrocznej ciemności wyłania się postać spowita w biel, Pasterz Zbłąkanych Dusz, który obciąża Nieznajomego zadaniem upolowania pozostałych przy życiu Strażników Starego Świata.

Przemierzaj starożytne krypty, zniszczone ruiny i skowyczące lasy z dziewięcioma broniami i dziesięcioma artefaktami o straszliwej mocy. Centralny projekt świata "WRATH" zachęca do opartej na eksploracji, nieliniowej rozgrywki. Na początku tylko 2 pierwsze światy są otwarte dla gracza, ale klucze kryjące się w pięciu strefach otwierają inne drzwi.

W krwiobiegu "WRATH" płynie DNA strzelanek z lat 90. Stworzone wewnętrznie przez 3D Realms i KillPixel, przy udziale weteranów sceny "Quake’a", "WRATH" zawiera ponadczasowe element klasyków, autentycznie przenosząc je do XXI wieku. Kompozytor Andrew Hulshult ("Quake Champions") i starszy inżynier dźwięku Bjørn Jacobsen (Cyberpunk 2077) podkreślają eteryczną atmosferę upiornymi dźwiękami i heavy metalem.

d18dmau

“Charakterystyczne dla "WRATH" mroczny fantasy horror, podstawy rozgrywki i klasyczny styl to coś, co często jest naśladowane, ale rzadko z sukcesem. To coś, czego brakuje w dzisiejszych grach”, powiedział Frederik Schreiber, wiceprezes 3D Realms i producent "WRATH". “Nasz zespół twórców sceny "Quake’a", którzy są mistrzami w swoim rzemiośle, i wizjoner Jeremiah “KillPixel” Fox tworzą zapadającą w pamięć podróż, która zapowiada się niesamowicie.”

"WRATH" już latem 2019 roku trafi na Windows, Mac i Linux. A także na konsole Nintendo Switch™, PlayStation®4 i Xbox One w pierwszej połowie 2020 roku.

d18dmau

Podziel się opinią

Share

d18dmau

d18dmau