Dreamfall Chapters trafi także na konsole. Znamy datę premiery, cenę i jest zwiastun.

Dreamfall Chapters był doskonale przyjęty przez graczy PC. W odróżnieniu od swoich poprzedniczek w postaci - The Longest Journey oraz Dreamfall: The Longest Journey oferował rozgrywkę w modnym ostatnio systemie odcinkowym. Teraz przygodę będą mogli przeżywać także posiadacze konsol PS4 oraz Xbox One.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dreamfall Chapters trafi także na konsole. Znamy datę premiery, cenę i jest zwiastun.
(Techland)

Podczas gry poprowadzimy trzy postacie, znajdujące się w dwóch równoległych światach. Jeden z nich - Arcadia - jest uosobieniem magii i chaosu, drugi - Stark - zaprezentuje nam klimat cyberpunkowy. Bohaterowie to znani z poprzednich odsłon Zoë Castillo oraz Kian Alvane.

Z informacji prasowej otrzymanej od polskiego wydawcy - Wydawnictwa Techland - dowiedzieliśmy się, że gra zadebiutuje 5 maja tego roku, a nie jak wcześniej zakładano 24 marca. Mamy także bardzo dobą wiadomość odnośnie oficjalnej ceny tytułu, która została ustalona na poziomie 129,90 zł. Tak więc konsolowcy kolejny raz dostaną doskonałą grę w niewygórowanej cenie.

Gra zstanie wydana w oryginalnej wersji języwej, do której dodane zostaną polskie napisy. Wydawca na razie nie wspomina nic o pudełkowej wersji gry na PC.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.