Trwa ładowanie...

Die for Valhalla na ostatniej prostej – ruszyła kampania na kickstarerze

Die for Valhalla! to zakręcony Beat ‘em up do gry kooperatywnej poznańskiego studia Monster Couch. Coś jak by Golden Axe spotkało się z Castle Crashers i jeszcze trochę zaczerpnęło np. z Diablo 2.

Die for Valhalla na ostatniej prostej – ruszyła kampania na kickstarerzeŹródło: gic.gd
d1dj8sk
d1dj8sk

Na poziomie metagry jesteś Walkirią wysłaną by pomóc Wikingom ocalić ich świat. Ale patrząc bezpośrednio na rozgrywkę to liczy się to, że masz moc by przejmować kontrolę nad Wikingami, wcielać się w nich i inne istoty na polu bitwy. W grze dostępnych jest siedem typów Wikingów, którymi możesz grać, każdy z własnym zestawem zdolności i kombosów.

Gra ciekawie zagospodarowuje śmierć Wojowników, jako Walkiria możesz ich wskrzeszać i walczyć dalej. Co więcej, umieranie jest wręcz nieodzowne by posuwać się naprzód. A przy użyciu odpowiednich zdolności możesz też przejmować kontrolę nad przeciwnikami czy przedmiotami, w tym klasycznymi dla gier beczkami. Wojowników levelujesz używając oryginalnego, ale wygodnego systemu wyboru zdolności, w przerwach między zabijaniem układając runy na planszy.

Die for Valhalla projektowane jest głównie do co-opa zwłaszcza lokalnego, jak sugeruje nazwa studia Monster Couch. Jest też storyline. W trakcie swoich przygód trafisz na ślady tajemnic dotyczących Walkirii i natury świata, w którym żyjesz. Rzeczywistość nie zawsze jest taka, jaką się wydaje!

Prace nad grą trwają już od przeszło roku. Premiera zapowiadana jest na maj/czerwiec tego roku. Na ostatniej prostej developerzy uruchomili zbiórkę na Kickstarterze. Możecie ich wesprzeć, klikając TUTAJ

d1dj8sk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dj8sk
Więcej tematów