Trwa ładowanie...
d2irthn

Diablo 4 nie zadebiutuje na tegorocznym BlizzConie

Diablo 4 według wielu spekulacji i oczekiwań fanów miało być zaprezentowane na tegorocznym BlizzConie. Blizzard ochłodził jednak emocje w oficjalnym komunikacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Diablo 4 nie zadebiutuje na tegorocznym BlizzConie
Diablo 4 nie zadebiutuje na tegorocznym BlizzConie (flickr.com)
d2irthn

BlizzCon jest coroczną konferencją organizowaną przez amerykańskie studio Blizzard Entertainment. Ma ona na celu promocję gier komputerowych z uniwersów: Warcraft, StarCraft , Diablo , Heroes of the Storm i Overwatch. Przed tegoroczną edycją, w sieci pojawiało się dużo plotek odnośnie prezentacji najnowszej, czwartej części gry z serii Diablo. Blizzard ochłodziło jednak emocje fanów i zapowiedziało, że w tym roku nie przewiduje premiery wysokobudżetowego projektu, choć atrakcji i nowości wokół „diabelskiego” uniwersum na konferencji ma nie zabraknąć.

"Blizzcon 2018 (..) to bardzo ekscytujący czas. Obecnie mamy kilka zespołów pracujących nad różnymi projektami związanym z Diablo i nie możemy się doczekać, by wam o tym opowiedzieć, ale... wszystko w odpowiednim czasie. Wiemy na co liczy wielu z was, ale możemy powiedzieć tylko, że na pewne rzeczy trzeba poczekać. Doceniamy waszą cierpliwość”- czytamy w oficjalnym komunikacie studia.

Równocześnie twórcy zapowiedzieli, że podzielą się z fanami innymi wiadomościami związanymi z serią Diablo podczas tegorocznego BlizzConu. CD-Action przypuszcza, że „nowości” mogą dotyczyć serialu animowanego lub gry mobilnej osadzonej w „diabelskim” uniwersum.

BlizzCon 2018 odbędzie się w dniach 2-4 listopada w Anaheim w Kalifornii.

d2irthn

Podziel się opinią

Share

d2irthn

d2irthn