Deweloperzy Uncharted zdradzili tajemnicę Nathana Drake’a

Dlaczego główny bohater gry "Uncharted", Nathan Drake ma nie wyczerpany pasek zdrowia? Dlaczego potrafi przeżyć liczne postrzały? Naughty Dog odpowiedziało na te pytania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tajemnica Nathana Drake'a z Uncharted ujawniona
Tajemnica Nathana Drake'a z Uncharted ujawniona (Materiały prasowe)
WP

Na swoim Twitterze Jonathan Cooper – animator z Naughty Dog – zdradził pewną tajemnicę. Tak naprawdę czerwony pasek w interfejsie nie jest "paskiem zdrowia", jak myśleli fani, lecz tylko paskiem szczęścia. Dlatego pociski prawie nie trafiają w bohatera, a tylko powodują wyczerpanie limitu szczęścia. Tylko gdy ten limit będzie bliski zera, postrzał może zabić Nathana Drake’a.

Tweet Coopera skomentowała też Amy Henning, reżyserka i scenarzystka serii Uncharted, która potwierdziła prawdziwość tej informacji, zaznaczając, że taki był zamiar od samego początku serii. W ten sposób deweloperzy chcieli zrobić grę, której akcja byłaby bliższa filmom, którymi oni się inspirowali.

WP

Użytkownicy Twittera byli zdziwieni tym faktem, zwłaszcza dlatego, że od premiery Uncharted minęło już 10 lat. Czy mogą być jeszcze jakieś tajemnice, które skrywają przed nami twórcy z Naughty Dog?

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP