Trwa ładowanie...

Dawni wrogowie powstają z wodnych grobów… - tryb Halloween w "World of Warships"

Dokładnie rok temu dowódcy okrętów w "World of Warships" wspólnymi siłami odparli ataki mrocznego Rasputina i jego piekielnych hord. Zło zostało pokonane, ale nie unicestwione. Teraz powraca jeszcze groźniejsze i silniejsze… Jednak gracze nie pozostaną bezbronni i dostaną nowe narzędzia do walki. To wszystko i wiele więcej w nowym trybie PvE z okazji Halloween.

Dawni wrogowie powstają z wodnych grobów… - tryb Halloween w "World of Warships"Źródło: Wargaming.net
d3feap5
d3feap5

Wraz z nową aktualizacją 0.6.12.1 do "World of Warships" (zagraj za darmo)
trafia misja "Sunray in the Darkness". Jej głównym celem jest zniszczenie arcywroga Rasputina, jego armii okrętów ciemności i portalu, przez który dostają się do naszego świata. Wraz z nimi wydobywa się mgła sukcesywnie zmniejszając nasze pole widzenia i punkty życia.

Temu wymagającemu zadaniu musimy sprostać wraz z innymi graczami prowadząc do bitwy cztery nowe okręty – niszczyciel Urashima, krążownik Svyatozar, pancernik Magnu-S i lotniskowiec Nobilium. Każda z jednostek posiada unikatowego kapitana i wyjątkowe wyposażenie dodatkowe, które wpływa nie tylko na nas, ale i na wrogów. Na mapie występują też sojusznicze wieże, których celem będzie zamknięcie portalu i wspomaganie nas w walce - należy chronić je za wszelką cenę.

Wykonując misje i zadania specjalne w tym klimatycznym trybie PvE gracze mogą liczyć na mnóstwo atrakcji wliczając w to specjalne, okolicznościowe kamuflaże, tony wolnego doświadczenia, dni konta premium i inne, cenne nagrody. Zagraj za darmo na stronie https://centralagier.wp.pl/World-of-Warships.

d3feap5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3feap5
Więcej tematów