Trwa ładowanie...

Darmowe "Rainbow Six: Siege". I nowe jednostki

Do niedzieli 27 sierpnia znakomita sieciowa gra akcji "Rainbow Six: Siege" dostępna jest za darmo. Wkrótce do gry dołączą także 3 nowe postaci, w tym jedna z Polski. Nie wiadomo, czy załapiemy się na nie w czasie bezpłatnego okresu.
Share
Grafika z gry "Rainbow Six: Siege"
Grafika z gry "Rainbow Six: Siege"Źródło: Ubisoft
d2q9k0r

Dwie drużyny. Jedna broni się we wnętrzu budynku, barykaduje drzwi i okna, rozkłada miny i elektroniczne gadżety. Druga musi ją odszukać i przedrzeć się przez zapory. W ruch idą granaty dymne i błyskowe, pistolety, karabiny, drony oraz specjalne gadżety. Takich emocji dostarcza w zasadzie każde starcie w "Rainbow Six: Siege".

W tej sieciowej grze akcji wybieramy jednego spośród kilkunastu operatorów, czyli specjalnych komandosów z różnych części świata. Ale zamiast biegać i strzelac na oślep, lepiej jest skradać się i czołgać, a przede wszystkim spokojnie rozpoznawać teren i współpracować z drużyną. Każdy gracz ma inną umiejętność specjalną. Jeśli dobrze ją wykorzystamy, zapewnymi ekipie przewagę.

d2q9k0r

Do grona już dostępnych operatorów dołącza 3 nowych. Najbardziej interesującym jest oczywiście Ela z GROM-u, czyli jedyna polska jednostka w "Rainbow Six: Siege". Oprócz niej zagramy także jako Ying oraz Lesion, przedstawiciele służb specjalnych z Hong Kongu. Z nimi wiązać się będzie także nowa mapa - "Park rozrywki".

Screen z gry "Rainbow Six: Siege" Ubisoft
Screen z gry "Rainbow Six: Siege"Źródło: Ubisoft

Nowi operatorzy i mapa pojawią się w ramach dodatku "Operacja Blood Orchid". Data premiery nie jest jednak znana. Póki co można za darmo testować grę. Co bardzo polecam, bo to jedna z najciekawszych gier sieciowych, jakie wyszły w ostatnich latach. Stawia zdecydowanie bardziej na taktykę niż tempo, ale nie jest też przesadnie trudna.

Gra posiada tryb dla jednego gracza, ale ten jest akurat krótki i nieudany. Liczą się wyłącznie pojedynki sieciowe, a graczy nie brakuj. Na najlepszych czekają nawet profesjonalne turnieje e-sportowe.

Screen z gry "Rainbow Six: Siege" Ubisoft
Screen z gry "Rainbow Six: Siege"Źródło: Ubisoft

"Rainbow Six: Siege" pobierzemy za darmo na PC przez platformę uPlay lub na konsole przez sklepy PS4 i XONE.

d2q9k0r

Podziel się opinią

Share
d2q9k0r
d2q9k0r
Więcej tematów