WP

"DarkOrbit" - nowe wydarzenie. Zdobądź konto Premium i inne nagrody

Zmierz się z obcymi piratami atakującymi ludzkie kolonie. Zostań prawdziwym pogromcą, powalcz o jak najwyższe miejsce w rankingach i zdobądź imponujące nagrody. Wszystko w ramach wydarzenia "Niszczycielski huragan: Polowanie na piratów".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"DarkOrbit" - nowe wydarzenie. Zdobądź konto Premium i inne nagrody
(Bigpoint)
WP

Ludzkość w Dark Orbit przeżywa ogromne problemy, a jej słabość prowokuje do ataków obcych piratów. Ruszaj w kosmos, by z pomocą swojego klanu rzucić wyzwanie piratom i pozbyć się ich z galaktyki. Podczas akcji specjalnej "Niszczycielski huragan: Polowanie na piratów" zawalcz o wysokie miejsce w rankingu, aby zdobyć fantastyczne nagrody, w szczególności udoskonalone lasery LF-4, członkostwo Premium oraz uridium.

Osłabione obszary zewnętrzne stały się celem ataku piratów. Uzbrój się po zęby i rzuć im wyzwanie w zabójczym starciu! Zostań pogromcą kosmicznych rozbójników! Pomóż klanowi, wspierając ludzkość i pozbywając się pirackich drani z galaktyki. Zajmij wysokie miejsce w rankingu i zdobądź członkostwo Premium, udoskonalone lasery oraz mnóstwo innych rzeczy podczas akcji specjalnej Niszczycielski huragan: Polowanie na piratów! Mamy również nagrody dla klanów, które zajmą trzy pierwsze miejsca, oraz wyjątkowy tytuł pogromców piratów dla klanu z pozycji numer jeden!

WP

Zarejestruj się i graj za darmo na http://centralagier.wp.pl/darkorbit.
Anton Mikhaylov

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP