Trwa ładowanie...

Czy masz w sobie gracza? Badamy statystycznego gracza w Polsce

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, w której pytamy, czy gracie? W co? I jak często? Czy jesteście graczami niedzielnymi, czy profesjonalnymi? Podzielcie się z nami swoją opinią. Czekamy na Wasze odpowiedzi.

Share
Czy masz w sobie gracza? Badamy statystycznego gracza w Polsce
Źródło: Materiały prasowe
dg5kgmj

Gry komputerowe już dawno stały się równorzędną rozrywką taką jak film, czy muzyka. Budżety najgłośniejszych tytułów już dawno wyrównały się z kinowymi hitami. A firmy produkujące gry potrafią podbić giełdy papierów wartościowych (patrz CD Projekt RED). Nic dziwnego, że zainteresowanie cyfrową rozrywką zatacza coraz większe kręgi.

<a href="https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5P-s6NBKw1Eearha5wu096WnTokCE2IY2XSBMttfkEucidQ/viewform" target="_blank" rel="nofollow">Wypełnij ankietę - Czy masz w sobie gracza?</a>

Grają wszyscy. Od najmłodszych, po coraz starsze osoby. Tworzą się profesjonalne ligi e-sportowe, a na platformach dedykowanych do strumieniowania roi się od transmisji cyfrowych pojedynków, czy zwykłych transmisji z pojedynczej rozgrywki. Oglądalność stale rośnie, a młodsze pokolenia już widzą swoją przyszłość jako popularni i rozpoznawalni gracze. Niczym znani sportowcy.

Zapraszamy do wypełnienia naszej ankiety, gdzie możecie się podzielić swoim doświadczeniem z grami, preferencjami i ulubionymi tytułami. Do dzieła!

dg5kgmj

Podziel się opinią

Share
dg5kgmj
dg5kgmj
Więcej tematów