Trwa ładowanie...
oprac. Barnaba Siegel
19-05-2020 12:47

Czy masz w sobie gracza? Badamy statystycznego gracza w Polsce

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, w której pytamy, czy gracie? W co? I jak często? Czy jesteście graczami niedzielnymi, czy profesjonalnymi? Podzielcie się z nami swoją opinią. Czekamy na Wasze odpowiedzi.

Czy masz w sobie gracza? Badamy statystycznego gracza w PolsceŹródło: Materiały prasowe
d3wgu94
d3wgu94

Gry komputerowe już dawno stały się równorzędną rozrywką taką jak film, czy muzyka. Budżety najgłośniejszych tytułów już dawno wyrównały się z kinowymi hitami. A firmy produkujące gry potrafią podbić giełdy papierów wartościowych (patrz CD Projekt RED). Nic dziwnego, że zainteresowanie cyfrową rozrywką zatacza coraz większe kręgi.

Wypełnij ankietę - Czy masz w sobie gracza?

Grają wszyscy. Od najmłodszych, po coraz starsze osoby. Tworzą się profesjonalne ligi e-sportowe, a na platformach dedykowanych do strumieniowania roi się od transmisji cyfrowych pojedynków, czy zwykłych transmisji z pojedynczej rozgrywki. Oglądalność stale rośnie, a młodsze pokolenia już widzą swoją przyszłość jako popularni i rozpoznawalni gracze. Niczym znani sportowcy.

Zapraszamy do wypełnienia naszej ankiety, gdzie możecie się podzielić swoim doświadczeniem z grami, preferencjami i ulubionymi tytułami. Do dzieła!

d3wgu94
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wgu94
Więcej tematów