Trwa ładowanie...

Czwarty świat w "Islandoom". Mamy kod na premium dla każdego

Polska, świetnie rozwijająca się produkcja wkracza na szerokie wody! "Islandoom" to gra przeglądarkowa, której fabuła została osadzona w morskim świecie. Ta strategiczno-ekonomiczna pozycja z elementami RPG o wyjątkowym klimacie zyskuje na popularności i przyciąga coraz więcej graczy.

Czwarty świat w "Islandoom". Mamy kod na premium dla każdegoŹródło: Bloomga
d1s1n0q

Z okazji otwarcia czwartego świata w "Islandoom" (zagraj za darmo) możecie liczyć na ogrom nowości. Zarówno tych dotyczących mechaniki gry, jak i tych związanych z oprawą graficzną. Jesteś typem samotnego wilka? To dobrze się składa bowiem producent wprowadził do najnowszego świata tryb single player. Gracz będzie mógł wykonywać w pojedynkę nowe misje i stawić czoło masie nowych, ciekawych zadań na specjalnej mapie wyzwań.

Bloomga
Źródło: Bloomga

Dodatkowo w trybie single player gracz będzie miał możliwość uczestniczenia w zadaniach dziennych, które będą odrębna częścią rozgrywki w stosunku do mapy wyzwań.
Zmieni się również sama forma wykonywania zadań głównej linii fabularnej oraz jej przedstawienie graficzne. Przybędą nam także dodatkowe postacie. Każda z nich będzie miała dla nas zadania z zupełnie odrębnych dziedzin. Forma listy zadań stanie się dużo bardziej przyjazna i czytelna dla gracza, a same zadania staną się ciekawsze i bardziej rozbudowane.

d1s1n0q

Kolejną zmianę zauważymy również w bonusie dziennym. W tym aspekcie gry rozbudowano zawartości bonusów z jednego sektora (surowce) na trzy (surowce, przedmioty oraz tajemnicze skrzynie).

Bloomga
Źródło: Bloomga

Islandoom to ciekawa, nietuzinkowa i ambitna pozycja, która nie pozwala oderwać się od komputera. Produkcję śmiało można polecić zarówno weteranom gier przeglądarkowych, jak i użytkownikom rozpoczynającym swoją przygodę ze strategią. To godziny dobrej zabawy i gwarantowana satysfakcja z rozgrywki.

Z okazji wspomnianej premiery czwartego serwera producent przewidział niespodziankę dla wszystkich graczy Islandoom! Aby skorzystać z niej, należy w zakładce "Premium" wkleić następujący kod: U8DR36C36TZD i odebrać darmowe punkty premium!

Zagraj za darmo w "Islandoom" na stronie: centralagier.wp.pl/Islandoom/graj.

d1s1n0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s1n0q
Więcej tematów