Trwa ładowanie...
d3hgzpp

Czekaliście na Kapitana Amerykę, Iron Mana i spółkę? Gra Marvel’s Avengers opóźniona

Dzięki znakomitym filmom na podstawie komiksów Marvela, uniwersum współtworzone przez Stana Lee ma się świetnie nie tylko w filmach i komiksach. Coraz popularniejsze są także gry. Obecnie fani czekają na Marvel’s Avengers. To poczekają dłużej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiera gry Marvel's Avengers opóźniona o prawie 4 miesiące
Premiera gry Marvel's Avengers opóźniona o prawie 4 miesiące (Marvel Entertainment @ YouTube)
d3hgzpp

Jak można było przeczytać chociażby na oficjalnym profilu gry na Twitterze, jej twórcy zdecydowali się przesunąć dzień, w którym pojawi się na sklepowych półkach. Początkowo produkcja miała zadebiutować 15 maja 2020 roku. Nowa data premiery jest ustalona na 4 września, czyli niecałe 4 miesiące później.

Crystal Dynamics podało też powód zmiany. Nie chodzi o kwestie związane z marketingiem czy decyzje biznesowe z taktycznym przeniesieniem premiery. Studio chciałoby po prostu bardziej dopracować Marvel’s Avengers. Zapewne szefowie Crystal Dynamics boją się presji graczy przy niedopracowanym produkcie.

Szczególnie ostatnie filmowe premiery Avengersów przyzwyczaiły fanów Marvela do wysoko zawieszonej poprzeczki, więc to nie wyssany z palca problem. Nie wiadomo na ile gra nie spełnia oczekiwań studia czy wydawcy Square Enix, ale bardzo dobrze, że będzie łatana głównie przed, a nie po premierze. Szkoda tylko, że nie zobaczymy postaci przypominających z twarzy filmowych odpowiedników. Gra nie poszła tym torem, a to pewien zawód.

d3hgzpp

Podziel się opinią

Share

d3hgzpp

d3hgzpp
Więcej tematów