Trwa ładowanie...
ycipk-4blsp0

Czekaliście na Kapitana Amerykę, Iron Mana i spółkę? Gra Marvel’s Avengers opóźniona

Dzięki znakomitym filmom na podstawie komiksów Marvela, uniwersum współtworzone przez Stana Lee ma się świetnie nie tylko w filmach i komiksach. Coraz popularniejsze są także gry. Obecnie fani czekają na Marvel’s Avengers. To poczekają dłużej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiera gry Marvel's Avengers opóźniona o prawie 4 miesiące
Premiera gry Marvel's Avengers opóźniona o prawie 4 miesiące (Marvel Entertainment @ YouTube)
ycipk-4blsp0

Jak można było przeczytać chociażby na oficjalnym profilu gry na Twitterze, jej twórcy zdecydowali się przesunąć dzień, w którym pojawi się na sklepowych półkach. Początkowo produkcja miała zadebiutować 15 maja 2020 roku. Nowa data premiery jest ustalona na 4 września, czyli niecałe 4 miesiące później.

Crystal Dynamics podało też powód zmiany. Nie chodzi o kwestie związane z marketingiem czy decyzje biznesowe z taktycznym przeniesieniem premiery. Studio chciałoby po prostu bardziej dopracować Marvel’s Avengers. Zapewne szefowie Crystal Dynamics boją się presji graczy przy niedopracowanym produkcie.

ycipk-4blsp0

Szczególnie ostatnie filmowe premiery Avengersów przyzwyczaiły fanów Marvela do wysoko zawieszonej poprzeczki, więc to nie wyssany z palca problem. Nie wiadomo na ile gra nie spełnia oczekiwań studia czy wydawcy Square Enix, ale bardzo dobrze, że będzie łatana głównie przed, a nie po premierze. Szkoda tylko, że nie zobaczymy postaci przypominających z twarzy filmowych odpowiedników. Gra nie poszła tym torem, a to pewien zawód.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4blsp0

ycipk-4blsp0
ycipk-4blsp0