Trwa ładowanie...

Cyberpunk 2077: Zobacz figurkę głównego bohatera, która kosztuje 900 zł

Do premiery "Cyberpunk 2077" jeszcze daleko, ale gadżetów związanych z grą przybywa. Teraz możemy przyjrzeć się bliżej figurce, kosztującej niemal tysiąc złotych.

Cyberpunk 2077: Zobacz figurkę głównego bohatera, która kosztuje 900 złŹródło: Materiały prasowe
d41a5je
d41a5je

Za statuę odpowiada firma Pure Arts - choć rzecz jasna wszystko odbywa się we współpracy z CD Projekt RED. Figurka przedstawiająca V, głównego bohatera "Cyberpunk 2077", mierzy 30 cm.

Pozę bohatera będzie można w dowolny sposób modyfikować. Dołączony zostanie również karabin, więc V zostanie wyposażony nie tylko w ostrze, ale też broń.

Cena? Niemała. W przedsprzedaży trzeba za zabawkę trzeba zapłacić 230 dol., czyli w przeliczeniu na złotówki ok. 875 zł. Sporo. Niby kolekcjonerskie zestawy tyle kosztują, ale z drugiej strony figurka wykonana jest z plastiku. Oczywiście po obrazku trudno oceniać jej jakość, ale w tej cenie można byłoby liczyć na nieco lepszy materiał.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Chociaż do premiery daleko, to "Cyberpunk 2077" już jest kurą znoszącą złote jaja. Wyniki CD Projekt RED nie dziwą. Jeśli ktoś zamówił edycję kolekcjonerską i poluje na kolejne gadżety, to jego budżet domowy może zapłakać. Dodatków przybywa, ale o samej grze wciąż niewiele wiemy. Trudno nie zgodzić się z Barnabą, który pisał:

Mamy oficjalny sklep z gadżetami (ba, sam kupiłem t-shirt), mamy zapowiedź figurek Funko Pop i figurek od McFarlane, firmy tworzącej oficjalne zabawki dla DC Universe czy "Call of Duty". Mamy zestaw utworów, które usłyszymy w grze. W tym wykonanie jednej z nich na żywo przez Grimes na festiwalu The Game Award. (...) A gdzie w tym wszystkim jest gra? Barnaba Siegel, WP Gry

Wyczekiwany "Cyberpunk 2077" pojawi się 17 września 2020 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano 16 kwietnia 2020.. Z kolei figurki powinniśmy spodziewać się w trzecim kwartale 2020 roku.

d41a5je
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41a5je
Więcej tematów