Trwa ładowanie...
d1p32yj

Cyberpunk 2077: Zobacz figurkę głównego bohatera, która kosztuje 900 zł

Do premiery "Cyberpunk 2077" jeszcze daleko, ale gadżetów związanych z grą przybywa. Teraz możemy przyjrzeć się bliżej figurce, kosztującej niemal tysiąc złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cyberpunk 2077 - kolejny gadżet trafi na rynek
Cyberpunk 2077 - kolejny gadżet trafi na rynek (Materiały prasowe)
d1p32yj

Za statuę odpowiada firma Pure Arts - choć rzecz jasna wszystko odbywa się we współpracy z CD Projekt RED. Figurka przedstawiająca V, głównego bohatera "Cyberpunk 2077", mierzy 30 cm.

Pozę bohatera będzie można w dowolny sposób modyfikować. Dołączony zostanie również karabin, więc V zostanie wyposażony nie tylko w ostrze, ale też broń.

Cena? Niemała. W przedsprzedaży trzeba za zabawkę trzeba zapłacić 230 dol., czyli w przeliczeniu na złotówki ok. 875 zł. Sporo. Niby kolekcjonerskie zestawy tyle kosztują, ale z drugiej strony figurka wykonana jest z plastiku. Oczywiście po obrazku trudno oceniać jej jakość, ale w tej cenie można byłoby liczyć na nieco lepszy materiał.

d1p32yj
Materiały prasowe
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się

Chociaż do premiery daleko, to "Cyberpunk 2077" już jest kurą znoszącą złote jaja. Wyniki CD Projekt RED nie dziwą. Jeśli ktoś zamówił edycję kolekcjonerską i poluje na kolejne gadżety, to jego budżet domowy może zapłakać. Dodatków przybywa, ale o samej grze wciąż niewiele wiemy. Trudno nie zgodzić się z Barnabą, który pisał:

Layer 1

Mamy oficjalny sklep z gadżetami (ba, sam kupiłem t-shirt), mamy zapowiedź figurek Funko Pop i figurek od McFarlane, firmy tworzącej oficjalne zabawki dla DC Universe czy "Call of Duty". Mamy zestaw utworów, które usłyszymy w grze. W tym wykonanie jednej z nich na żywo przez Grimes na festiwalu The Game Award. (...) A gdzie w tym wszystkim jest gra?

Barnaba Siegel, WP Gry

Wyczekiwany "Cyberpunk 2077" pojawi się 17 września 2020 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano 16 kwietnia 2020.. Z kolei figurki powinniśmy spodziewać się w trzecim kwartale 2020 roku.

d1p32yj

Podziel się opinią

Share

d1p32yj

d1p32yj