Trwa ładowanie...
d43ginq

Cyberpunk 2077 ze specjalnym gamepadem. Szykuje się limitowana edycja dla Xbox One i PC

Wiodący producenci konsol nie raz wypuszczają specjalne edycje gamepadów z różnych powodów. Jakieś wydarzenie (np. rocznicowe wydanie) albo brandowane daną grą. Okazuje się, że kontroler do Xbox One (zgodny również z PC) dostanie edycję Cyberpunk 2077.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Microsoft może wypuścić specjalną edycję gamepada Xbox One z grafiką Cyberpunk 2077
Microsoft może wypuścić specjalną edycję gamepada Xbox One z grafiką Cyberpunk 2077 (Materiały prasowe)
d43ginq

Najbardziej wyczekiwana gra roku, RPG osadzone w futurystycznym świecie Cyberpunka zaliczyło ostatnio kilka miesięcy poślizgu. W międzyczasie widać wychodzą na jaw kolejne elementy związane z promocją tego tytułu. Microsoft zdaje się przygotowywać specjalną edycję gamepada z grafiką obudowy nawiązującą do tej gry.

Zaważył to jeden z użytkowników Reddita na witrynie Raru z RPA. To ceniony w tamtych stronach sklep internetowy, a nie jakaś mała "firma krzak". Oferta nie ma jeszcze wizualizacji gotowego produktu tylko zastępczą grafikę z logiem Cyberpunk 2077. Nie jest znana też data wejścia sprzętu do sprzedaży (widnieje jedynie określenie "TBC"). Raru wycenił pada na 1,299 randów południowoafrykańskich, co daje w przeliczeniu około 86 dolarów lub 337 złotych.

d43ginq

Gamepad Cyberpunk 2077 Xbox One może być faktem

Według udzielających się na Reddicie użytkowników, to całkiem dobra cena za specjalną edycję limitowaną gamepada bezprzewodowego. Oferta wygląda autentycznie, choć zanim nie będzie oficjalnych informacji od producenta, nie ma pewności, czy to sklep pospieszył się z wystawieniem w przedsprzedaży akcesorium powiązanego z Cyberpunkiem 2077, czy jednak to mistyfikacja.

Raru
Podziel się

To oczywiście tylko kwestia zmiany szaty graficznej na kontrolerze, z opisu czy historii podobnych przypadków wynika, że techniczny aspekt gamepada jest identyczny jak regularny domyślny model bezprzewodowy z Xbox One. Naturalnie poza Xbox One czy Xbox One X, można używać go z PC lub urządzeniami obsługującymi pady Bluetooth (np. smartfony z Androidem).

d43ginq

Podziel się opinią

Share

d43ginq

d43ginq