Trwa ładowanie...

Cyberpunk 2077 z darmową aktualizacją z Xboxa One na Xbox Series X

Microsoft chwali się liczbą teraflopów i wsteczną kompatybilnością Xboxa Series X - a CD Projekt chwali się kompatybilnością wprzód. Słowem - jeśli kupisz "Cyberpunka 2077" na premierę, po wyjściu nowego Xboxa nie będziesz musiał kupować nowej gry.

Cyberpunk 2077 z darmową aktualizacją z Xboxa One na Xbox Series XŹródło: CD Projekt
d2a0w3q
d2a0w3q

CD Projekt przyzwyczaił nas do rozpieszczania (pomijając tak drobny detal, jak półroczne przesunięcie premiery gry). I być może w takich kategoriach trzeba właśnie potraktować niniejszą wiadomość:

"Gracze nigdy nie powinni być zmuszani do tego, by płacić dwa razy za tą samą grę lub jej ulepszoną wersję. Ci, którzy będą posiadali Cyberpunka 2077 na Xboxa One, dostaną darmową aktualizację do wersji na Xboxa Series X" - napisał CD Projekt RED na twitterowym koncie gry.

A co z PlayStation 5?

No właśnie. Czekamy na ruch Sony w tej sprawie. A japoński gigant jest w ostatnich tygodniach wyjątkowo milczący w kwestii nowej konsoli, podczas gdy o Xboxie słychać coraz więcej. W tym buńczuczne deklaracje Phile Spencera, szefa Xboxa, że nie widzi w PlayStation konkurencji dla swojej konsoli, a bardziej boi się Amazona i Google'a.

Czy PS5 dołączy do wyścigu na darmochę? O wstecznej kompatybilności tego sprzętu nie wiadomo jeszcze wiele. Ale skoro CD Projekt tak mocno podkreśla swoje stanowisko, to liczę, że i ta gałąź graczy nie zostanie poszkodowana.

Ale i tak najlepszą wiadomość Polacy mieli dla pececiarzy. Jeśli ktoś zbierał grube tysiące na wymianę komputera pod premierę "Cyberpunka 2077", może przeznaczyć je na wyjazd na Hawaje, a grę kupić na aktualnym sprzęcie i odpalić przez GeForce Now.

d2a0w3q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a0w3q
Więcej tematów