ycipk-2quibv

CS:GO otrzyma nowy wygląd. Pierwsza zmiana interfejsu od sześciu lat

Po sześciu latach od premiery, jedna z najpopularniejszych strzelanek online otrzyma nowy wygląd. "Panoramę" można już przetestować w wersji Beta Counter-Strike: Global Offensive.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Counter-Strike: Global Offensive otrzymał interfejs "panorama"
Counter-Strike: Global Offensive otrzymał interfejs "panorama" (Valve)
ycipk-2quibv

Counter-Strike: Global Offensive otrzyma nowy wygląd, poinformowało Valve na swoim blogu. "Panorama" to największa zmiana wizualna od czasu premiery gry CS:GO. Zmieniło się praktycznie całe menu. "Od głównego menu po tablicę wyników, całe doświadczenia obcowania z grą zostało usprawnione" - czytamy na stronie. Gracze mogą już przetestować grę z nowym interfejsem.

Aby przejść do testowania Bety nowego wyglądu gry, należy przejść do ustawień gry Counter-Strike: Global Offensive w Steamie. Następnie wystarczy wejść w sekcję "Betas" i wybrać wersję testową z nowym interfejsem. Jednak pamiętajcie, że podczas testu Beta możecie grać tylko z botami, oraz trenować ze znajomymi.

ycipk-2quibv

Counter Strike: Global Offensive zmienia wygląd, a tymczasem gracze są niezadowoleni. Wielu z nich wciąż narzeka na niektóre aktualizacje, wprowadzone przez Valve. W internecie można już natrafić na negatywne opinie na temat nowego wyglądu CS:GO. Gracze zarzucają brak rozwoju gry i naprawy zmian, które im nie odpowiadały.

Gracze spodziewają się zobaczyć więcej usprawnień dla gry. Jednak przedstawiciel studia niedawno informował, że większość graczy Counter Strike: Global Offensive korzysta ze słabych urządzeń, więc nie są w stanie poprawić wizualnie całej gry. Płynność rozgrywki dla słabszych komputerów mogłaby spaść, a przecież w CS:GO czas reakcji jest najważniejszy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Gry
ycipk-2quibv
ycipk-2quibv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2quibv