Trwa ładowanie...

Crossout świętuje pierwszą rocznicę Otwartych Testów

6 czerwca 2018 roku – Gaijin Entertainment oraz Targem Games świętują pierwszą rocznicę rozpoczęcia Otwartych Testów postapokaliptycznego tytułu Crossout. Wszyscy gracze, którzy do 7 czerwca zalogują się do gry, otrzymają fajerwerki do zamontowania na pojazdach. Dodatkowo, za zwycięstwa można zdobyć ekskluzywne dekoracje oraz części.

Crossout świętuje pierwszą rocznicę Otwartych TestówŹródło: Crossout
dvmx9jv
dvmx9jv

Od czasu rozpoczęcia otwartych testów 30 maja 2017 roku, do gry dodano trzy nowe frakcje, setki nowych części, tuziny broni i osiem nowych map, a także 12 trybów gry, w tym Battle Royale. Sercem rozgrywki w Crossout są intensywne walki, modyfikacje i tworzenie maszyn śmierci od podstaw, ze znalezionych w bitwach części, stworzonych własnoręcznie bądź zakupionych na Rynku. Od startu testów gracze stworzyli miliony kombinacji, od małych trójkołowców po masywne czołgi czy unoszące się nad ziemią statki powietrzne rodem z Sci-Fi. Bazując na wszystkich maszynach zaproponowanych przez graczy, twórcy Crossout zaprezentowali nowy pojazd o nazwie Blendorama, który powstał z najpopularniejszych części dostępnych w grze.

Blendorama dzierży dwie najbardziej uznane bronie w grze – MM5-4 Vector oraz AC43 Rapier. W bitwach gracze preferowali kombinację prędkości i zwrotności. Zapewniają to lekkie kabiny, które oferują sporą ilość energii dla uzbrojenia. Najbardziej popularną kabiną został Growl w połączeniu z podwoziem kołowym. Kolejnymi dwoma częściami bez których gracze nie mogli się obejść to radio i beczka z paliwem. Ta ostatnia jest dość interesująca, ponieważ pozwala zbierać więcej paliwa z bitew, ale wiąże się z dużym ryzykiem eksplozji po trafieniu. Najczęściej wybieraną frakcją byli Lunatics, a tuż za nimi Scavengers oraz Nomads.

Kolejny rok w Crossout zapowiada się obiecująco. Twórcy zapowiadają, że do gry mają trafić nowe tryby, misje i jeszcze więcej części oraz uzbrojenia.

W Crossout nie znajdziesz dwóch jednakowych maszyn. Dowolnie modyfikując swój pojazd możesz uzyskać zarówno samochód wyścigowy jak i opancerzoną platformę wojenną, w zależności od obranej taktyki i swojego stylu gry. Crossout oferuje graczom niezliczone możliwości modyfikowania swoich pojazdów: od kształtu i budowy, przez opancerzenie, uzbrojenie i systemy wspomagające aż po dodatki kosmetyczne. Zaprojektowane przez siebie mechanizmy bojowe możesz sprzedać innym graczom przez dostępny w grze system aukcyjny.

dvmx9jv

Grając w Crossout będziesz miał do wyboru szeroki wachlarz wyposażenia i uzbrojenia, od piły mechanicznej i wiertła elektrycznego, przez karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet, aż po drony i systemy maskujące. Dzięki zaawansowanemu modelowi zniszczeń uszkodzenie dowolnej części pojazdu przeciwnika wpłynie na działanie całego pojazdu. Oficjalna strona: http://crossout.net/en

dvmx9jv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvmx9jv
Więcej tematów