Trwa ładowanie...

"Crossout" - potężne Lewiatany wezmą udział w Wojnach Klanów

Targem Games oraz Gaijin Entertainment prezentują Wojny Klanów - nowy tryb rozgrywki w "Crossout", apokaliptycznej grze akcji MMO.

"Crossout" - potężne Lewiatany wezmą udział w Wojnach KlanówŹródło: Materiały prasowe
d2amxfn
d2amxfn

Tryb po raz pierwszy umożliwia on przejęcie kontroli nad potężnymi Lewiatanami – największymi, tworzonymi przez graczy, pojazdami. Aż do tego momentu były one sterowane wyłącznie przez Sztuczną Inteligencję i występowały w roli ostatecznych przeciwników w trybach kooperacyjnych.

Starcia olbrzymów

Gracze Crossout stworzyli już ponad 100 tysięcy Lewiatanów, ale nie mieli jeszcze okazji zasiąść za ich sterami. Zmienia to zaprezentowany dziś tryb Clan Wars, w którym po czterech przedstawicieli klanu staje naprzeciw siebie. Każda z drużyn otrzymuje dostęp do jednego, Lewiatana, by pierwszy raz w historii Crossout walczyć nimi przeciw żywym graczom.

Każdy Lewiatan tworzony jest podobnie jak standardowe pojazdy i składa się z całej palety różnorodnych części – broni, pancerza oraz modułów wspierających, jak generatory tarcz czy drony. Różnicę widać jednak w rozmiarze. Nowe pojazdy są nieporównywalnie większe, a co za tym idzie – posiadają znacznie więcej miejsca na jeszcze więcej elementów. Lewiatan może zostać zaprojektowany tak, by najlepiej dopełniał strategię zespołu, skupiając się na sile dział, bądź też chroniąc pozostałe pojazdy dodatkowym pancerzem.

Który klan jest najlepszy?

Wojny Klanów to tryb rankingowy. Każdego tygodnia 30 najlepszych klanów zostanie nagrodzonych Uranem, specjalnym surowcem, który umożliwi wytworzenie rzadkich elementów. Uran będzie można również sprzedać na wewnętrznym rynku gry, co pozwoli podreperować budżet klanu, a zespołom spoza najlepszej 30 – zdobyć ten cenny surowiec.

d2amxfn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2amxfn
Więcej tematów