Trwa ładowanie...

Crossout na Święta z aktualizacją "Burza Śnieżna"

Przed 3 tygodnie można dołączyć do kooperacyjnego wydarzenia, zgarnąć świetne prezenty i zdobyć tematyczne ozdoby na pojazdy. Jeszcze nie gracie? Rejestracja i zabawa jest darmowa.

Crossout na Święta z aktualizacją "Burza Śnieżna"Źródło: Gaijin Entertainment
djtfr0d
djtfr0d

Pomiędzy 15 grudnia a 5 stycznia w "Crossout" (zagraj za darmo) dostępna będzie specjalna misja kooperacyjna Świąteczny Rabunek. Podczas rozgrywki, fani tytułu tworzonego przez Targem Games i Gaijin Entertainment, będą mogli zdobyć bożonarodzeniowe prezenty i wymienić je na tematyczne ozdoby do swoich pojazdów, by zwiększyć w ten sposób otrzymywane punkty doświadczenia.

Uratuj święta

W nowej, tematycznej misji zadaniem graczy będzie walka z bandytami, którzy postanowili… ukraść święta. Aby pokrzyżować ich plany, należy dostać się do wrogiej kryjówki, ochronić bożonarodzeniową choinkę przed spaleniem, a następnie zabezpieczyć prezenty i przewieźć je w bezpieczne miejsce. Utrudnieniem jest to, że cała placówka jest bardzo dobrze chroniona, a świąteczne paczki skrzętnie ukryte. Na końcu misji pozostaje jeszcze jedno wyzwanie – pokonanie lidera bandytów, który za wszelką cenę chce pozbyć się nieproszonych gości.

Gaijin Entertainment
Źródło: Gaijin Entertainment

Prezenty dla graczy

Począwszy od 15 grudnia, gracze otrzymywać będą "Christmas crackers", będące tradycyjnym elementem Świąt w Wielkiej Brytanii. "Cukierki z niespodzianką" można zdobyć, biorąc udział w tematycznej misji PvE, misjach PvP w ramach "Noworocznej Gorączki", a także wykonując codzienne zadania. Zdobyte w ten sposób prezenty można sprzedać innym graczom lub wymienić je na ozdoby do pojazdów.

djtfr0d

Bałwanek, rogi Rudolfa czy fajerwerki to tylko niektóre z nowych elementów, które zwiększają otrzymywane w trakcie zabawy punkty doświadczenia. Wraz z aktualizacją 0.8.4 do "Crossout" trafiają również naklejki, które mogą posłużyć do ozdobienia budowanych maszyn. Już teraz zdobyć można pierwszych 15 nalepek, kolejne pojawią się już wkrótce.

Zagraj za darmo na stronie https://centralagier.wp.pl/Crossout.

djtfr0d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djtfr0d
Więcej tematów