Trwa ładowanie...
d202hja

Counter-Strike: Global Offensive - kolejny wielki turniej w Polsce

Wygląda na to, że kolejny „Major”, czyli duży turniej "Counter-Strike: Global Offensive" organizowany przez Valve, odbędzie się w Polsce. Tym razem najlepszych zawodników ze światowej czołówki będziemy mogli oglądać w Krakowie, a swoją obecność potwierdziły już ekipy Astralis, FaZe Clan, Fnatic, Gambit Esports, Natus Vincere, North, SK Gaming i Virtus.pro.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Counter-Strike: Global Offensive - kolejny wielki turniej w Polsce
(Valve)
d202hja

Turniej będzie rozgrywany w dniach 16-23 lipca w TAURON Arena Kraków, a dla zwycięzców przewidziano naprawdę solidną gotówkę, bo wydarzenia tej klasy organizowane są stosunkowo rzadko i dla przykładu w ubiegłym roku odbyły się tylko dwa.

To kolejna duża impreza tego typu organizowana w naszym kraju, którą poprzedzą międzynarodowe kwalifikacje, a ich terminy prezentują się następująco: 1-4 czerwca (Azja), 8-11 czerwca (Ameryka Północna i Południowa), 8-11 czerwca (Wspólnota Niepodległych Państw) i 15-18 czerwca (Europa).

Do turnieju awansuje 8 najlepszych drużyn oraz 8 zespołów, które odpadły z ELAGUE Major 2017 w fazie grupowej. A naprawdę będzie o co walczyć, bo pula nagród wynosi… milion dolarów!

d202hja

Podziel się opinią

Share

d202hja

d202hja