Trwa ładowanie...
holderName

Company of Heroes 2 za darmo na Steamie. Warto się pospieszyć

Fani strategii będą mogli uzupełnić swoją kolekcję o kultową grę "Company of Heroes 2" - teraz zupełnie za darmo, na stałe może trafić do naszej biblioteki Steam. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ akcja trwa ograniczony czas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Company of Heroes 2 za darmo na Steam
Company of Heroes 2 za darmo na Steam (flickr.com)
holderName

Tylko do 17 listopada, do godz. 19:00 gracze mogą dodać do swoich kont na platformie Steam kultową strategię "Company of Heroes 2" od Relic Entertainment. Gra pozostanie w naszej bibliotece na stałe, ale warto się pospieszyć, by promocja nie minęła nam koło nosa.

Akcja "Company of Heroes 2" osadzona jest w czasach II wojny światowej na froncie francuskim. W grze przede wszystkim naszym celem jest przejmowanie punktów kontrolnych oraz walka na froncie. Mniejszy nacisk kładziony jest na rozbudowę bazy, ale nie brakuje takich elementów.

W grze możemy wziąć udział w jednoosobowej kampanii fabularnej, w której kierując żołnierzami Armii Czerwonej staramy się odeprzeć inwazję nazistów. W trybie wieloosobowym możemy brać udział w starciach dla maksymalnie ośmiu osób. W trybie wieloosobowym można opowiedzieć się zarówno po stronie Rosjan, jak i III Rzeszy.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów