WP

"Company of Heroes 2" za darmo na Steam

SEGA i Relic Entertainment po raz kolejny sprawiają niespodziankę swoim fanom. Na platformie Steam można całkowicie za darmo pobrać "Company of Heroes 2". Promocja jest jednak ograniczona czasowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gra "Company of Heroes 2" tymczasowo za darmo na Steam
Gra "Company of Heroes 2" tymczasowo za darmo na Steam (flickr.com)
WP

"Company of Heroes 2" jest strategią czasu rzeczywistego, rozgrywającą się w realiach II wojny światowej. Wcielamy się w niej w oddziały Armii Czerwonej walczące z nazistami na froncie wschodnim. Druga odsłona popularnej serii gier została udostępniona za darmo dla wszystkich użytkowników platformy Steam. Promocja jest jednak ograniczona czasowo. Grę można dodać do swojej wirtualnej biblioteki jeszcze przez 3 dni - do 10 grudnia do 19:00 (czasu polskiego).

To nie pierwszy raz kiedy tytuł zostaje udostępniony graczom zupełnie za darmo. Analogiczna sytuacja miała miejsce niemal rok temu. Pojawiły się wówczas spekulacje, że być może w ten sposób autorzy próbują powiększyć bazę graczy przed zapowiedzią trzeciej części cyklu. Jednak w dalszym ciągu musimy poczekać na jakieś szczegóły od SEGI i Relic Entertainment dotyczące kontynuacji "Company of Heroes".

Dodatkowo platforma Steam dla swoich użytkowników przygotowała specjalną ofertę na dodatki do drugiej odsłony serii. Wszystkie rozszerzenia do "Company of Heroes 2" zostały przecenione o 75 procent.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP