Trwa ładowanie...

Co w PlayStation Plus w kwietniu?

Sony już w połowie miesiąca potwierdziło, że wieloosobowa strzelanka Drawn to Death dołączy do ich kwietniowej oferty PlayStation Plus, a teraz japoński producent zaprezentował już wszystkie tytuły jakie trafią do usługi w przyszłym miesiącu.

Co w PlayStation Plus w kwietniu?Źródło: Sony
d42ydvy
d42ydvy

Poza wspomnianym "Drawn to Death" użytkownicy PlayStation 4 otrzymają także Lovers in a Dangerous Spacetime, czyli ciekawą strzelaninę, umożliwiającą rozgrywkę w trybie kooperacji.

Dla posiadaczy PlayStaiotn 3 przygotowano zaś "Alien Rage" i "Invizimals: The Lost Kingdom", a gracze korzystający z handhelda PS Vita dostaną "Second Ninja X" i "Curses ‘n Chaos" (za sprawą cross-buy dostępne także na PS4).

Wszystkie nowości udostępnione zostaną 4 kwietnia, co oznacza, że tego dnia z oferty znikną "Tearaway Unfolded", "Disc Jam", "Lumo", "Under Night In-Birth Exe:Late", "Earth Defense Force 2025" i "Severed".

d42ydvy

PlayStation Plus to dodatkowa, płatna subskrypcja umożliwiająca dostęp do darmowych gier. W ciągu roku gracze otrzymują, bez dodatkowych opłat kilka gier na konsole Sony.

d42ydvy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42ydvy
Więcej tematów