Trwa ładowanie...
d3zb0sc

Ciekawa plotka - "GTA VI" już jest w produkcji

To, że powstaje kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier wszech czasów, wydaje się oczywiste. Nie sądziłem jednak, że twórcy już nad nią pracują. Zwłaszcza że w przygotowaniu mają jeszcze jedną rzecz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ciekawa plotka - "GTA VI" już jest w produkcji
(Rockstar Games)
d3zb0sc

Rockstar to od lat prawdziwa fabryka. Kolejne części "Grand Theft Auto" tylko biją nowe rekordy. Ostatnia odsłona, z numerem 5, przebiła się do absolutnego topu gier pod względem sprzedaży. Mogli by nie robić nic innego, tylko pracować nad jedną marką. Tymczasem na koncie mają znacznie więcej rzeczy.

Spod rąk ich studiów wyszły słynne już gry "Bully", "L.A. Noire", kontrowersyjny "Manhunt", "Max Payne 3" czy uwielbiane przez graczy "Red Dead Redemption". Druga część tej ostatniej gry jest już w produkcji - na tę wiadomość czekano od dawna. Wydawało się, że wszystkie siły pójdą w tworzenie nowej, rozbudowanej gry akcji na Dzikim Zachodzie.* Tymczasem nowy fakt zdradził... aktor.*

  www.businessinsider.com
(www.businessinsider.com)

Internauci wpadli na trop przez CV Tima Neffa, aktora i dublera. W jednym z podpunktów wypisana była sesja motion capture do gier "Red Dead Redemption 2" oraz "GTA VI" (fot. wyżej). O fakcie tworzenia pierwszej wiemy od miesięcy, o drugiej nikt nie miał pojęcia. Z reguły zdradzanie jakichkolwiek informacji o nieujawnionej grze obarczone jest olbrzymimi karami finansowymi.

Aktor wyparł się wszystkiego i zaktualizował CV, ale nie wszyscy mu wierzą. Po sieci krąży zdjęcie pochodzące rzekomo z jego Instagrama, potwierdzające, że w tym roku odwiedził jedno ze studiów Rockstara. To oczywiście niczego jeszcze nie potwierdza, twórcy nabierają wody w usta, a plotka pozostaje na razie tylko plotką. Ale chyba najwyższy czas na oficjalne ogłoszenie nowej części. Od premiery "GTA V" za chwilę miną już 4 lata!

d3zb0sc
d3zb0sc

Podziel się opinią

Share
d3zb0sc
d3zb0sc
Więcej tematów