Trwa ładowanie...
wiadomości

Chodź na ryby i odbierz 120 zł!

Szukasz wciągających i relaksujących gier sportowych i fishingowych? Zagraj w najpopularniejszą grę wędkarską na świecie - Na Ryby! Teraz zakładając konto dostaniesz doładowanie w grze o wartości 120 zł.

Share
Chodź na ryby i odbierz 120 zł!
Źródło: Na ryby
dllf4ex

Rywalizuj z przyjaciółmi, odwiedzaj zapierające dech w piersiach miejsca i łap największe ryby - rekiny, łososie, marliny, pstrągi i wieloryby! To najlepszy przykład gry sportowej i najbardziej odprężająca gra przygodowej i strategicznej dla prawdziwych wędkarzy.

Załóż konto korzystające z tego linka, a dostaniesz w bonusie doładowanie o wartości 120 zł do wykorzystania w grze

Każdy wędkarz wie, że nie ma nic lepszego niż wrócić z pracy, spakować swój sprzęt wędkarski i udać się nad najbliższe jezioro, rzekę, morze czy nawet ocean na połów. Jeśli akurat nie ma sezonu i nie możesz jechać na ryby, wystarczy, że włączysz Let’s Fish! Poczujesz się tak, jakbyś trzymał swoją ulubioną wędkę, obserwował wodę i czekał, aż ryba połknie przynętę

dllf4ex

Ponad 80 niesamowitych łowisk

Przenieś się do różnych realistycznych lokalizacji na terenie Europy i na innych kontynentach, takich jak rzeka Amur, norweskie fiordy, Green Valley i wiele, wiele innych. Znajdź najbardziej odpowiedni sprzęt wędkarski dla bieżącego łowiska i zarzuć wędkę. Wybór właściwego sprzętu wymaga dobrego zastanowienia, co sprawia, że Let’s Fish jest najlepszą dostępną grą strategiczną. Rekin da się złowić tylko na dużą wędkę, a pstrąga znajdziemy tylko w wodach słodkich.

Ponad 1200 gatunków ryb

Łap różne gatunki ryb, od małych i średnich, takich jak pstrąg, dorsz, okoń, tilapia, tuńczyk, karp i łosoś, po duże, takie jak żarłacz biały, rekin, a nawet wieloryby.

dllf4ex

Podziel się opinią

Share
dllf4ex
dllf4ex
Więcej tematów