Trwa ładowanie...

Chcesz wygrać kasę w turnieju Gwinta?

Rusza oficjalny turniej „GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana”. Jego celem jest wyłonienie czterech graczy, którzy w finałowej rozgrywce zmierzą się z prawdziwymi zawodowcami. Jest o co walczyć, bo przewidziano pulę nagród o wysokości 100 000 dolarów. My dajemy wam szansę na start w turnieju i rozdajemy kody, umożliwiające wypróbowanie swoich sił i wzięcie udział w turnieju.

Share
Chcesz wygrać kasę w turnieju Gwinta?
Źródło: CDP.pl
d182nh4

Czterech najlepszych graczy wyłonionych w kwalifikacjach zmierzy się w finałach GWENT Challenger z profesjonalnymi graczami — Trumpem (Jeffrey Shih), Lifecoachem (Adrian Koy), Noxiousem (Kacem Khilaji) oraz ppd (Peter Dager). Łączna pula nagród do zdobycia w finałach turnieju wynosi 100 000 dolarów.

“Liczne turnieje w „GWINTA” organizowane przez społeczność stanowią dla całego zespołu pracującego nad grą źródło inspiracji i motywacji,” powiedział Paweł Burza, Community Manager, CD PROJEKT RED. “Coraz więcej graczy szuka wyzwania, a my dajemy im możliwość sprawdzenia swoich umiejętności wśród najlepszych,” dodaje Burza.

Do udziału w kwalifikacjach do GWENT Challenger można rejestrować się na oficjalnej stronie, gdzie dostępne są również szczegółowe zasady turnieju, harmonogram rozgrywek oraz sekcja najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie: https://www.playgwent.com/tournament

d182nh4

Podziel się opinią

Share
d182nh4
d182nh4
Więcej tematów