ycipk-1fjxz1
Informacja prasowa
GameDev

Chcesz robić gry, a nie masz o tym pojęcia? Ten bootcamp może ci się spodobać

Gaming to najszybciej rozwijająca się gałąź przemysłu rozrywkowego. Z roku na rok rosną dochody płynące z rynku gier, a on sam potrzebuje coraz więcej fachowców, sprawnie posługujących się właściwymi narzędziami, mogących tworzyć gry na wysokim poziomie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chcesz robić gry, a nie masz o tym pojęcia? Ten bootcamp może ci się spodobać
(Kodołamacz.pl)
ycipk-1fjxz1

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie Kodołamacz przychodzi ofertą "Bootcamp Tworzenia Gier". W trakcie 272 godzinnego kursu uczestnicy zapoznają się z podstawami game developmentu, nauczą się posługiwania programem Unity3D, jednym z dwóch najpopularniejszych silników do tworzenia gier, poznają podstawy programowania w języku C# i posługiwania się repozytorium GIT.

W ciągu pierwszych 32 godzin uczestnicy zapoznają się z programowaniem, a później przystąpią do pracy z konkretnymi narzędziami. Każdy segment nauki zakończony będzie zadaniem testowym, w trakcie którego kursanci sprawdzą w praktyce nabytą wiedzę.

Wszechstronny kurs Bootcamp Tworzenia Gier przeznaczony jest dla osób posiadających podstawową wiedzę programistyczną, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gamedevem, ale także dla bardziej doświadczonych programistów, chcących wykorzystać swoje umiejętności w branży rozrywkowej. Dobrane przez Kodołamacza narzędzia programowe (Unity3D, C#, repozytorium GIT) pozwolą w przyszłości na pracę nie tylko w gamedevie, ale także poza nim - przede wszystkim w firmach zajmujących się nowatorskimi projektami z zakresu Virtual i Augmented Reality.

ycipk-1fjxz1

Kurs Bootcamp Tworzenia Gier kończy test w postaci własnoręcznego stworzenia gry według swojego pomysłu, oraz szkolenie z rekruterem, mogącym pomóc w znalezieniu stałego zajęcia w gamedevie. Start 12 maja.

Polub WP Gry
ycipk-1fjxz1
ycipk-1fjxz1
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1fjxz1