Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
gamedev
Michał Mynarski
19-04-2018 12:28

Chcesz robić gry, a nie masz o tym pojęcia? Ten bootcamp może ci się spodobać

Gaming to najszybciej rozwijająca się gałąź przemysłu rozrywkowego. Z roku na rok rosną dochody płynące z rynku gier, a on sam potrzebuje coraz więcej fachowców, sprawnie posługujących się właściwymi narzędziami, mogących tworzyć gry na wysokim poziomie.

Chcesz robić gry, a nie masz o tym pojęcia? Ten bootcamp może ci się spodobaćŹródło: Kodołamacz.pl
d1xkgz5
d1xkgz5

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie Kodołamacz przychodzi ofertą "Bootcamp Tworzenia Gier". W trakcie 272 godzinnego kursu uczestnicy zapoznają się z podstawami game developmentu, nauczą się posługiwania programem Unity3D, jednym z dwóch najpopularniejszych silników do tworzenia gier, poznają podstawy programowania w języku C# i posługiwania się repozytorium GIT.

W ciągu pierwszych 32 godzin uczestnicy zapoznają się z programowaniem, a później przystąpią do pracy z konkretnymi narzędziami. Każdy segment nauki zakończony będzie zadaniem testowym, w trakcie którego kursanci sprawdzą w praktyce nabytą wiedzę.

Wszechstronny kurs Bootcamp Tworzenia Gier przeznaczony jest dla osób posiadających podstawową wiedzę programistyczną, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gamedevem, ale także dla bardziej doświadczonych programistów, chcących wykorzystać swoje umiejętności w branży rozrywkowej. Dobrane przez Kodołamacza narzędzia programowe (Unity3D, C#, repozytorium GIT) pozwolą w przyszłości na pracę nie tylko w gamedevie, ale także poza nim - przede wszystkim w firmach zajmujących się nowatorskimi projektami z zakresu Virtual i Augmented Reality.

Kurs Bootcamp Tworzenia Gier kończy test w postaci własnoręcznego stworzenia gry według swojego pomysłu, oraz szkolenie z rekruterem, mogącym pomóc w znalezieniu stałego zajęcia w gamedevie. Start 12 maja.

d1xkgz5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xkgz5
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj