Trwa ładowanie...
Krzysztof Żołyński
17-02-2017 14:09

Cesarstwo Rzymskie to najnowsze rozszerzenie do coraz popularniejszej gry Tiger Knight: Empire War

Tiger Knight: Empire War zaprasza Cię, byś “przybył, zobaczył i zwyciężył”, lub też pokrył piaski areny krwią rywali. W kolejnej ogromnej aktualizacji zawartości odblokowana zostanie rozgrywka jako Cesarstwo Rzymskie, wraz z nowymi scenariuszami i jednostkami dostępnymi dla wszystkich grających na Steamie.

Cesarstwo Rzymskie to najnowsze rozszerzenie do coraz popularniejszej gry Tiger Knight: Empire WarŹródło: Oasis Games
d390hko
d390hko

Oasis Games, wydawca opublikowanego w ramach wczesnego dostępu [Early Access] hitu firmy NetDragon Websoft, gry Tiger Knight: Empire War, zaprasza wszystkich graczy do sprawdzenia świeżo wydanej aktualizacji zawartości skupionej wokół Cesarstwa Rzymskiego. Coraz popularniejsze średniowieczne, strategiczne MMO oferuję rozgrywkę PvP (Gracz kontra Gracz) jako legendarne legiony rzymskie, dodając nowe jednostki, ustawienia, jak i całkiem nowy tryb Areny do walk gladiatorów.

Tiger Knight: Empire War – zwiastun ujawniający Cesarstwo Rzymskie:

Od czasu, gdy w październiku 2016 roku Tiger Knight: Empire War zostało wydane w ramach wczesnego dostępu, gra cieszy się fantastycznym przyjęciem przez grających na Steamie, lokując się na liście 40 najczęściej ogrywanych tytułów już piątego dnia po wydaniu. Z setkami tysięcy zarejestrowanych graczy i przeszło 80% entuzjastycznymi recenzjami użytkowników dokumentującymi sukces gry, twórcy i wydawca są oddani pracy, by dalej rozszerzać grę o rozległą i ekscytującą.

d390hko
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d390hko
Więcej tematów