Trwa ładowanie...
ycipk-4blsp0

CDP na grudzień. Konsolowa reedycja Neverwinter Nights, Paranoia i Gang Beasts

Polski wydawca CDP jeszcze do końca roku ma kilka interesujących gier w zanadrzu. Najciekawszą będzie zapewne konsolowa reedycja głośnego RPG z przed lat, za którego odświeżenie odpowiada ekipa z Beamdog.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Neverwinter Nights w odświeżonej edycji już w grudniu na Nintendo Switch, PS4 i Xbox One w wydaniu CDP
Neverwinter Nights w odświeżonej edycji już w grudniu na Nintendo Switch, PS4 i Xbox One w wydaniu CDP (Beamdog)
ycipk-4blsp0

Neverwinter Nights Enhanced Edition

Kolekcja klasycznych RPG w nowym wydaniu rozszerzyła się o nową pozycję. Dostaliśmy je zarówno na PC jak i część na konsole. Beamdog łącznie odświeżył cykl Baldur’s Gate, IceWind Dale, Planscape Torment i Neverwinter Nights.

Ostatnia gra właśnie wyszła na konsole Xbox One, PS4 i Switch w pudełkach dzięki CDP. Co ważne dla RPG, Neverwinter Nights Enhanced Edition zawiera pełną polską lokalizację. Jeśli pamiętacie oryginalne wydanie, można bezproblemowo odświeżyć swoje wspomnienia, lub zaznajomić z Neverwinter Night nowe pokolenie graczy.

ycipk-4blsp0

PARANOIA Happiness is Mandatory

W tej pozycji gracze zagłębią się w świat Alpha Complex. To futurystyczne uniwersum, w którym rządzi wszechwiedzący Komputer. Maszyna dba o ład, "obowiązkowe" szczęście i porządek, a gracz na jej polecenie ma likwidować zdrajców. Tytuł jest inspirowany na gruncie mechaniki klasycznymi grami RPG.

To ciekawe doświadczenie, bo Komputer jest paranoidalną sztuczną inteligencją, więc nie ufa nikomu, wszędzie widzi zdrajców. Jak Komputer, to tylko PC. Produkcja dostępna jest jedynie na Windowsa w angielskiej wersji językowej.

Gang Beasts

Jak pisze CDP w swoim komunikacie prasowym "Kultowe galaretowate postaci, brutalne pojedynki oraz absurdalnie niebezpieczne otoczenie ulic Beef City, gdzie rządzi siła i przesadnie odwzorowana fizyka, powracają w tym wyjątkowym battle royal. Gang Beasts to sprawdzony tytuł do grania w wiele osób, który uatrakcyjni każdą imprezę."

ycipk-4blsp0

Gand Beasts jest odjechanym tytułem, który najlepiej ogrywać w kilka osób. Plansze składają się z nietypowych platform, to nie zwykłe płaskie areny z bijatyk. Gra została wydana przez CDP w pudełkach dla PS4 i Xoboxa One.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4blsp0

ycipk-4blsp0
ycipk-4blsp0