Trwa ładowanie...

"Call of Duty" wraca do tematyki II wojny światowej

Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie plotek sugerujących powrót serii "Call of Duty" do korzeni, czyli do tematyki II wojny światowej. Za najnowszą część odpowiadać ma studio Sledgehammer Games, a grafiki promocyjne, które wyciekły do sieci, zdradzają tytuł "Call of Duty: WWII".

"Call of Duty" wraca do tematyki II wojny światowejŹródło: Activision
d1xw1xm
d1xw1xm

Warto podkreślić, że źródłem tego wycieku jest ta sama osoba, która rok temu dostarczała nam informacji na temat "Call of Duty: Infinite Warfare" jeszcze przed ujawnieniem tego tytułu. Poza tym, czcionka użyta do tytułu gry zdaje się być identyczna jak ta, której Activision używa do swoich gier, więc wszystko się zgadza.

Co więcej, po ogromnym sukcesie "Battlefield 1", który zabrał nas z powrotem w czasy I wojny światowej, widać, że gracze są spragnieni historycznych shooterów, a futurystyczne serie, które w ostatnich latach zdominowały rynek, nieco się już przejadły. Dlatego też wydaje się, że sięgnięcie do II wojny światowej może okazać się tchnieniem świeżego powietrza, którego seria "CoD" tak bardzo potrzebuje.

Niemniej jednak, jak zawsze w takich przypadkach, dopóki nie otrzymamy oficjalnego potwierdzenia, lepiej zachować trochę sceptycyzmu.

Activision
Źródło: Activision
Activision
Źródło: Activision
Activision
Źródło: Activision
Activision
Źródło: Activision
Activision
Źródło: Activision
d1xw1xm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xw1xm
Więcej tematów