Trwa ładowanie...
d1ncam4

Call of Duty: Warzone - cztery nowe bronie już dziś. Wkrótce nowa mapa i operator

Już dziś do Call of Duty: Warzone (battle royale) trafią cztery nowe bronie. Później w tym tygodniu do gry ma trafić spora paczka nowej zawartości. Oprócz kilku broni, zobaczymy nową mapę oraz nowego operatora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Call of Duty: Warzone - cztery nowe bronie
Call of Duty: Warzone - cztery nowe bronie (Call of Duty)
d1ncam4

Call of Duty: Warzone cieszy się ogromną popularnością. Kilka dni temu liczba aktywnych graczy przekroczyła już 30 milionów. Chyba nawet Activision nie spodziewało się tak dużej liczby. Udowodniły to przeciążone w weekend serwery, co delikatnie mówiąc utrudniało rozgrywkę.

Call of Duty: Warzone otrzyma nową zawartość w tym tygodniu

Według informacji prosto z blogu Activision, pierwsze nowości trafią do Call of Duty: Warzone już dziś. 24 marca do sowitego już zestawu broni dołączą: the 725, MK2 Carabine , .50GS oraz EBR-14. Każdą z nich będzie można znaleźć na mapie w typie "popularnym" i "rzadkim". Można je również dodać do swojego zestawu ze zrzutu ekwipunku oraz wyposażyć w dodatki.

Call of Duty: Warzone - Talon Call of Duty
Call of Duty: Warzone - Talon

Activision wspomina także o nowym operatorze - Talonie, należącym do koalicji. Wraz z nim do gry dołączy jego bojowy pies - Indiana. Aby zagrać Talonem, trzeba będzie wykupić pakiet zawierający operatora oraz kilka dodatkowych przedmiotów, w tym schematy legendarnych broni.

d1ncam4

Call of Duty: Warzone - nowa darmowa mapa jeszcze w tym tygodniu

Wśród kolejnych darmowych dodatków do Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziano "Khandor Hideout" - mapę średniego rozmiaru w Syrkistan. Będzie się na niej rozgrywać tryb 6v6. Mapa zarówno posiada długie puste przestrzenie idealne dla snajperów, jak i zakamarki idealne dla gracza ze strzelbą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ncam4

Podziel się opinią

Share

d1ncam4

d1ncam4