WP

Blizzcon 2018. Blizzard uchyla rąbka tajemnicy

Święto fanów takich jak "Diablo" czy "World of Warcraft" tuż tuż. Blizzard postanowił uchylić rąbka tajemnicy, czego przybyli mogą się spodziewać na tegorocznym Blizzconie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Diablo 3 ma pojawić się na Nintendo Switch
Diablo 3 ma pojawić się na Nintendo Switch (Materiały prasowe)
WP

Blizzcon odbędzie się w pierwszy weekend listopada, między drugim a czwartym dniem tego miesiąca. Z powodu lawinowo wręcz rosnącej liczby plotek, spekulacji i domysłów, Blizzard postanowił się odnieść przynajmniej do części z nich. A konkretnie tych dotyczących serii Diablo.

W oficjalnym wpisie na stronie czytamy na temat planów dotyczących kultowej marki. Blizzard zapewnił, że obecnie kilka grup pracuje nad różnymi projektami związanymi z uniwersum Diablo, choć nie mogą zdradzić, nad jakimi konkretnie. Wszystko w swoim czasie, można podsumować ten fragment wpisu.

Wiadomo natomiast, że na Blizzconie zostanie zaprezentowane "Diablo III" w wersji na Nintendo Switch. Stanie się to już pierwszego dnia imprezy, a pobieranie gry na konsolę będzie możliwe już o północy w dniu premiery. Nie wiadomo jednak, co jeszcze zostanie zaprezentowane. Spekuluje się o wersji HD "Diablo II", jednak mało kto wierzy, żeby Blizzard zaprezentował czwartą część cyklu. Pozostaje poczekać i mieć nadzieję, że firma potężnie zaskoczy swoich fanów.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP