Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
wydarzenia
Michał Mynarski
28-04-2018 16:00

Bitwa o Ostrze Furii w "Empire". Do wygrania prawdziwy miecz

Nieustraszeni wojownicy Wielkiego Cesarstwa! Witajcie w bitwie o Ostrze Furii. W ramach tego wydarzenia gracze będą mogli wygrać autentyczny miecz wykuty przez zespół Man at Arms z kanału Awe Me, co można zobaczyć w klipie w serwisie YouTube!

Bitwa o Ostrze Furii w "Empire". Do wygrania prawdziwy mieczŹródło: Goodgame Studios
d5ai353
d5ai353

Wielu z was zapewne zadaje sobie pytanie: "Jak wygląda ten konkurs i w jaki sposób wyłoniony zostanie zwycięzca?". No cóż! Nie pozostaje nic innego, jak wszystko należycie wyjaśnić, czyż nie?
Co więcej, gracze będą mogli zdobyć tarczę używaną przez legendarne wojska w służbie rodu Ursydów, a także niepowtarzalną grafikę z autografami całego zespołu twórców.

Zagraj za darmo na stronie https://centralagier.wp.pl/empire.

Co mogę wygrać?

3 najlepszych graczy zostanie uhonorowanych fizycznymi nagrodami, o których mówiliśmy wcześniej:

  • Nagrodą za 3. miejsce jest wspaniała grafika, która przedstawia kluczowy elementy graficzny bitwy o Ostrze Furii i która podpisana zostanie przez cały zespół twórców.
  • Nagrodą za 2. miejsce jest autentyczna tarcza Ursydów.
  • Zdobywca (lub zdobywczyni!) 1. miejsca otrzyma autentyczny, legendarny miecz króla Leopolda: Ostrze Furii!!!
d5ai353

Należy pamiętać, że 3 najlepszych graczy zostanie wyłonionych spośród użytkowników obu gier, co oznacza, że nie istnieje podział na 3 najlepszych graczy w "Empire" i 3 najlepszych graczy w "Empire: Four Kingdoms". Trójka najlepszych graczy będzie złożona z 3 ogólnie wiodących graczy!

Co więcej, każdy gracz z serwera z korespondującej grupy klasyfikacyjnej otrzyma poniższe nagrody etapowe:

Etap 1 – Festiwal Wiosennych Nocy (7 – 22 maja) NAGRODY
Złoto 500 x elitarny booster punktów Berimondu
Srebro 500 x booster punktów Berimondu

Etap 2 – Wojna o Berimond (22 – 25 maja) NAGRODY
Złoto długoterminowy booster punktów (300%) na 6 godz.
Srebro długoterminowy booster punktów (100%) na 6 godz.

d5ai353

Po zakończeniu 3. etapu (25 – 30 maja) uczestnicy wydarzenia otrzymają poniższe nagrody ostateczne:

3 najlepsze serwery
Wszyscy gracze z 3 najlepszych serwerów otrzymają obiekt dekoracyjny „Kuźnia Furii” o wartości 400 pkt. porządku publicznego. Dodatkowo, każdy gracz otrzyma element budynku podstawowej produkcji żywności poziomu 9.

Pozostałe serwery:
Wszyscy gracze z tych serwerów otrzymają: obiekt dekoracyjny „Grobowiec Furii” o wartości 275 pkt. porządku publicznego oraz element budynku podstawowej produkcji żywności poziomu 7.

d5ai353

50 najlepszych graczy w Empire/50 najlepszych graczy w E4K:
Poza wymienionymi już nagrodami, 50 najlepszych graczy w Empire i 50 najlepszych graczy w Empire: Four Kingdoms otrzyma obiekt dekoracyjny „Kamień rosnącej Furii” o niesamowitej wartości 1000 pkt. porządku publicznego!

Jakie są zasady tego konkursu?

Wydarzenie zorganizowane zostało w oparciu o strukturę „serwer kontra serwer”, z której korzystaliśmy już w przeszłości, lecz która została stosowanie przeprojektowana, aby sprostać wymaganiom tak doniosłego wydarzenia, jakim jest bitwa o Ostrze Furii:

Wydarzenie będzie trwać przez 3 tygodnie i będzie podzielone na 3 etapy skupione wokół rywalizacji indywidualnej użytkowników serwerów (tak, jak było to w poprzednich wydarzeniach typu serwer kontra serwer) oraz rywalizacji całych serwerów.

d5ai353

Pierwszy etap odbędzie się w dniach 7-22 maja i wezmą w nim udział wszyscy gracze, rywalizując na punkty w ramach długoterminowego wydarzenia punktowego. Wraz z zakończeniem tego etapu przyznane zostaną nagrody etapowe w skali serwera – tak samo, jak odbywało się to podczas minionych wydarzeń, jak Wiosenne Starcie, Zimowy Atak itp.

Uwagę warto zwrócić jednak na interesujący element klasyfikacji indywidualnej, który aktywowany jest wraz z zakończeniem pierwszego etapu:
1000 najlepszych użytkowników Empire oraz 1000 najlepszych użytkowników Empire: Four Kingdoms (a zatem, łącznie 2000 graczy) zostanie zakwalifikowanych do udziału w 2. etapie klasyfikacji indywidualnej.

Drugi etap odbędzie się w dniach 22 – 25 maja i w jego ramach gracze będą współzawodniczyć w ramach wydarzenia berimondzkiego o zdobycie jak największej liczby punktów rycerskości. Społeczności serwerów otrzymają też na tym etapie kolejne nagrody etapowe.
Wspomniany 1000 najlepszych użytkowników zarówno Empire, jak i Empire: Four Kingdoms (łącznie 2000 osób) będzie ponadto współzawodniczyć podczas wydarzenia berimondzkiego o punkty rycerskości i jedynie 50 najlepszych graczy Empire oraz 50 najlepszych graczy Empire: Four Kingdoms (łącznie 100 osób) przejdzie do finalnego etapu.

d5ai353

Ostateczna konfrontacja odbędzie się w ramach 3. etapu, który będzie mieć miejsce w dniach 25 – 30 maja.
Jego uczestnicy będą współzawodniczyć w ramach wydarzenia Zmiennokształtnych o ostateczne nagrody serwerowe.

Gracze, którzy zakwalifikują się do klasyfikacji indywidualnej 50 najlepszych graczy w Empire i 50 najlepszych graczy w Empire: Four Kingdoms (a zatem, łącznie 100 osób), będą współzawodniczyć w ramach wydarzenia Zmiennokształtnych, a zwycięzcy tego etapu zostaną wyłonieni na podstawie osiągniętych serii punktowych.

Ważne:
Serie punktowe obliczane dla wydarzenia Zmiennokształtnych zostaną ostatecznie wyzerowane w dniu 30 maja o godz. 1:00 (czasu CEST), co oznacza, że o tej porze po raz ostatni będą doliczane punkty istotne dla ogólnej klasyfikacji. W przypadku mało prawdopodobnej sytuacji, w której dwoje lub więcej graczy zdobędzie tę samą liczbę punktów dla osianięcia jednej z 3 zwycięskich pozycji, zwycięzca zostanie wyłoniony w następujący sposób:

d5ai353

W przypadku, gdy gracze zdobyli tyle samo punktów w ostatniej serii punktowej wydarzenia Zmiennokształtnych, porównane zostaną punkty rycerskości, które gracze zdobyli podczas 2. etapu wydarzenia (wojna o Berimond). Jeśli porównanie punktów rycerskości także nie pozwoli wyłonić zwycięzcy, dokonamy zestawienia punktów zdobytych podczas długoterminowego wydarzenia punktowego pierwszego etapu (Festiwal Wiosennych Nocy). W przypadku wystąpienia najbardziej nieprawdopodobnego ze scenariuszy, w którym także i w tym wydarzeniu liczby punktów będą takie same, o zwycięstwie zadecyduje rzut monetą.

W jaki sposób ogłaszana będzie klasyfikacja graczy?
Z racji, iż gra idzie tu o najwyższą stawkę, użytkownicy będą otrzymywać codzienne zestawienie najlepszej 100 uczestników – aż do zakończenia wydarzenia. Oznacza to, że klasyfikacja będzie codziennie transmitowana w serwisie Twitch. Na potrzeby wydarzenia powstało też specjalne centrum społecznościowe, gdzie twórcy konkursu mogą kontaktować się z uczestnikami wydarzenia. Centrum społecznościowe dostępne jest pod adresem: https://empire.community.

Informacje dodatkowe

Zespół GGS pragnie uhonorować zwycięzców w możliwie epicki sposób i w związku z powyższym prosimy zdobywców miecza i tarczy o przesłanie nam zdjęć z Waszymi trofeami – użyjemy ich do promocji i marketingu.

  • W zależności od tego, gdzie trafią ufundowane przez nas nagrody, istnieje możliwość, że do zrobienia zdjęć wynajęty zostanie profesjonalny fotograf.
  • Zdobywcy miecza i tarczy będą musieli podpisać stosowne dokumenty o zwolnieniu z odpowiedzialności, które dostarczone zostaną przez GGS.
  • Pragniemy też podkreślić, iż konkurs ten odbywa się zgodnie z naszymi zasadami konkursów i loterii, które są dostępne pod poniższym adresem: [HERE].
  • Dodatkowo, GGS wypłaci zwycięzcy do 1250 USD w celu pokrycia kosztów związanych z przyznaną nagrodą (cło, podatki, nadanie itp.)
d5ai353
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5ai353
Więcej tematów