WP

Będzie nowy "Wolfenstein". Tym razem naziści szturmują USA

II wojna światowa nie skończyła się dobrze. Naziści opanowali świat, a czoło może im stawić tylko garstka żołnierzy ruchu oporu. Tak wygląda alternatywna wersja historii w grze "Wolfenstein". W drugiej części świetnie przyjętej produkcji przeniesiemy się z Europy do USA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będzie nowy "Wolfenstein". Tym razem naziści szturmują USA
(Bethesda)
WP

Pamiętacie kultowego "Wolfensteina 3D" z lat 90.? Od tego czasu seria przeszła sporą przemianą. W 2014 roku ukazała się nowa, świetnie przyjęta część o tytule "The New Order". Graczom przypadła do gustu nie tylko rozgrywka, w stylu starych "strzelanek", ale także fabuła. To fikcyjna historia tryumfu nazistów nad światem w II wojnie światowej. Jako "B.J." Blazkowicz rozprawiamy się z nazistowską armią i szukamy sojoszników.

Gra otrzymała kontynuację w postaci dodatku "The Old Blood". Teraz przyszedł czas na regularny sequel. To "Wolfenstein II: The New Colossus". Na zapowiedź nowej części twórcy przygotowali niesamowity zwiastun. Odłączcie się od wszystkich innych zadań i obejrzyjcie to wideo na pełnym ekranie.

WP

Naziści, roboty, swojski ruch oporu, jazz i sporo poczucia humoru. Ten trailer bardzo pozytywnie nastraja do tego, jaka będzie finala wersja "Wolfensteina II". Twórcy zapowiadiają też, że dostaniemy wiele pomysłowych broni (Dieselkraftwerk moim faworytem) i odwiedzimy kilka ikonicznych dla USA lokacji. Będzie to m.in. Nowy Meksyk, postnuklearny Manhattan czy miasteczko Roswell, czyli miejsce, w którym rzekomo rozbiło się UFO.

Bethesda
Podziel się

Grę zobaczymy już niedługo. Premiera na PC, PS4 i XONE już 27 października 2017 roku.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP