WP

Battle royale na 500 osób. Nadchodzi "PlanetSide Arena"

Każda firma chce dziś mieć tryb battle royale. I chce, żeby wyróżniał się od innych. Twórcy MMO "PlanetSide" postanowili się nie patyczkować i zrobić strzelankę nie na 100, ale 500 osób. Dodatkowo chcą nas przekonać autorskim system klas postaci i rozwoju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Battle royale na 500 osób. Nadchodzi "PlanetSide Arena"
(Daybreak Games)
WP

- "PlanetSide" to przełomowa seria, która wniosła do świata gier iście epickie bitwy w konwencji FPS" - tak uważa Ji Ham, prezes w Daybreak Games. - Jesteśmy podekscytowani zapowiadając "PlanetSide Arena" jako kolejny krok w rozwoju marki, kontynuując tym samym jej ekspansję i inwestując w naszą wizję dotyczącą przyszłości całego uniwersum "PlanetSide" - dodaje.

"PlanetSide Arena" otrzyma na starcie trzy główne tryby gry: Massive Clash, PvP dla dwóch grup po 250 graczy, oraz Solo i Team Battle Royale. Kolejne tryby, takie jak Capture the Flag, Team Deathmatch, Search and Destroy czy Global Conquest, zostaną wprowadzone przy okazji kolejnych sezonów.

Przed wtargnięciem na ogromne pole bitwy - dynamicznie zmieniającym się w każdym trybie - gracze będą mogli wybrać jedną z trzech postaci: Assault, Engineer lub Medic. Każdą klasę wyposażono w plecak odrzutowy, osobisty pojazd i unikatowe zdolności, które można ulepszać w trakcie gry, co tym samym oferuje nowe możliwości walki i budowania strategii.

WP

Oprócz zbliżającej się premiery "PlanetSide Arena", Daybreak Games pozostaje w pełni zaangażowane w rozwój MMO "PlanetSide 2". Mająca juz sześć lat produkcja wzbogaciła się niedawno o nową, zrobotyzowaną frakcję, a niedługo otrzyma odświeżony silnik graficzny. Kolejna duża aktualizacja "PlanetSide 2" wprowadzi Oshur, pierwszy nowy kontynent od pięciu lat.

"PlanetSide Arena" jest już dostępne w ramach zamówień przedpremierowych na Steamie. Edycja Sanctuary Assault zawiera Battle Pass Sezonu 1 oraz zestaw Assault Armor. Edycja Legendary to natomiast Battle Pass Sezonu 1, trzy zestawy pancerzy (Engineer, Assault i Medic) oraz poduszkowiec M-20.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP