Trwa ładowanie...

7 stref w 7 dni - prezentujemy strefę Red Bull Wjazd na Bramkę oraz inne atrakcje esportowe na WGW

Red Bull Wjazd na Bramkę, Mistrzostwa Polski Rainbow Six: Siege i Tekken World Tour. E-sport na WGW już w ten weekend.

7 stref w 7 dni - prezentujemy strefę Red Bull Wjazd na Bramkę oraz inne atrakcje esportowe na WGWŹródło: Mindspot
d448ivh
d448ivh

Red Bull Wjazd na Bramkę

Strefa Red Bull na WGW to wielka arena esportowa, która czeka na najlepszych zawodników "Rocket League" i dopingujących ich kibiców. Po siedmiu otwartych internetowych turniejach, poznaliśmy czternaście z szesnastu par finalistów turnieju w "Rocket League" - Red Bull Wjazd na Bramkę. W rywalizacji wzięło udział łącznie 161 unikalnych drużyn (304 zawodników). Ostatnia tura eliminacji w trybie offline oraz wielki finał odbędą już za tydzień podczas targów T-Mobile Warsaw Games Week. Udział w turnieju jest bezpłatny, a wartość puli nagród dla trzech najlepszych drużyn wynosi 57 000 złotych.

W siódmym turnieju kwalifikacyjnym najlepiej poradziły sobie duety Need boost! (w składzie: seba0410 i Zamas) oraz Vanitas Vanitatum (IFOR i Ruinhooo). Obie ekipy kilkukrotnie próbowały swoich sił w zawodach, a wytrwałość w końcu się opłaciła. Awans wywalczyli za kolejno szóstym i piątym podejściem.

Od ostatniego tygodnia sierpnia rozegrano siedem turniejów online do pierwszego polskiego turnieju "Rocket League". Ich zwycięzcy zmierzą się w ostatecznej rozgrywce na T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Listę uczestników dopełnią dwa zespoły, które wygrają turniej ostatniej szansy. Rozgrywki te odbędą się już na miejscu, na dzień przed startem finałów Red Bull Wjazd na Bramkę. Zapisy będą otwarte dla wszystkich chętnych, jednak wymagana będzie osobista rejestracja i stawiennictwo w specjalnie wydzielonej strefie targów.

d448ivh

Finaliści Red Bull Wjazd na Bramkę (14/16):
• XDDD
• Illuminar Gaming
• nazwadruzyny
• WhatEver
• OwieczkiNoego
• Constans Vibes
• Rocket's Anatomy
• cesc
• Mama mi pozwoliła
• Wypych gaming
• Predator56
• IT GUYS
• Need boost
• Vanitas Vanitatum

Łączna wartość nagród w Red Bull Wjazd na Bramkę to aż 57 000 zł:

  1. miejsce. Przelot samolotem akrobacyjnym z Łukaszem Czepielą (dla drużyny), 2x PlayStation 4 Pro, 2x Voucher PS Plus, 2x Kod PS Store.
  2. miejsce. Przejazd samochodem driftowym z Kubą Przygonskim (dla drużyny), 2 Gogle PS VR, 2x Voucher PS Plus, 2x Kod PS Store.
  3. Miejsce. Bilety VIP dla drużyny i osób towarzyszących na Red Bull Flying Illusion, 2x Kontroler bezprzewodowy Dualshock 4, 2x Voucher PS Plus, 2x Kod PS Store Options. Warto również odebrać skrzydła do grania! Po wypełnieniu formularza i odpowiedzi na pytanie, bezpłatny dwupak Red Bulla zostanie wysłany do aplikującego. Aby wziąć udział w akcji, trzeba mieć ukończone 18 lat. Więcej na www.redbull.pl/wjazdnabramke.

Finały Mistrzostw Polski w "Tom Clancy's Rainbow Six: Siege"

Podczas T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017 w strefie Ubisoft na pewno nie zabraknie esportowych emocji! Podczas Wielkiego Święta Rozrywki rozegrane zostaną półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał Mistrzostw Polski w Rainbow Six Siege by ESL, w których pula nagród wyniesie 20 000 zł!

W Warszawie pojawią się cztery drużyny, które poradziły sobie najlepiej w kilkutygodniowych zmaganiach przez Internet. Wśród nich są: Invicta Gaming, Sawdust Team, The Unknowns i 1st Cav.
Spotkania będą odbywać się na specjalnie przygotowanej scenie przez dwa dni – w sobotę czekają nas półfinały, a w niedzielę wielki finał i mecz o trzecie miejsce. Pula nagród to 20 000 zł, z czego połowa tej kwoty trafi do Mistrza Polski. Nagrody za poszczególne miejsca prezentują się następująco:
- 1 miejsce: 10 000 złotych
- 2 miejsce: 5 000 złotych
- 3-4. miejsce: 2 500 złotych
Zawody transmitowane będą na żywo na oficjalnym kanale Ubisoft. Mecze komentować będą Marcin "Marciu" Prusinowski i Jakub "Kromka Chleba" Górka, a imprezę poprowadzi znany komentator esportowy Maciej "Morgen" Żuchowski.

d448ivh

"Tekken 7" World Tekken Tour

W strefie Cenegi czeka na Was turniej "Tekken 7", który jest oficjalnym turniejem w ramach World Tekken Tour. Rozgrywki są prowadzone w sobotę i niedzielę, a główną nagrodą jest 5 000 złotych.

Sobota ("Tekken"):
• 10:00-11:00 – Potwierdzenie rejestracji
• 12:00-19:00 – Turniej Tekken World Tour, faza eliminacyjna aż do wyłonienia czołowych 8 graczy

Niedziela ("Tekken"):
• 12:00-14:30 – Turniej Tekken World Tour, rozgrywki czołowych 8 graczy
• 14:30-15:00 – Wielki Finał turnieju Tekken World Tour na Warsaw Games Week.
• 15:00 – Ceremonia rozdania nagród.

Aby być na bieżąco z wszystkimi atrakcjami śledźcie nasze strony:
Warsaw Games Week:
Strona wydarzenia - https://warsawgamesweek.pl/
Facebook – https://www.facebook.com/warsawgamesweek/
Twitter - https://twitter.com/warsawgamesweek

d448ivh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d448ivh
Więcej tematów