Trwa ładowanie...
d2ellzc
Fornite

40 milionów dolarów w puli Fortnite World Cup

Amerykański producent gier firma Epic Games ujawniła szczegóły Mistrzostw Świata w "Fortnite" grze z gatunku battle royal, która przebojem wdarła się do serc graczy na całym świecie, notując kolejny rekord: 250 mln zarejestrowanych użytkowników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
40 milionów dolarów w puli Fortnite World Cup
(Epic Games)
d2ellzc

Już 13 kwietnia przez kolejne 10 tygodni będą trwać eliminacje, podczas których przyznane zostaną nagrody w wysokości 10 mln dolarów. Podczas tych kwalifikacji zostaną wyłonieni najlepsi zawodnicy:100 najlepszych graczy Solo i 50 najlepszych drużyn Duosu z całego świata, którzy wystartują w finale Mistrzostw Świata Fortnite w Nowym Jorku w dniach 26 -29 lipca br. Każdy z nich otrzyma co najmniej 50 000 $, a Mistrz Solo Fortnite World Cup skasuje 3 000 000 $.

Eliminacje odbędą się w cyklach sobota (półfinały online) oraz niedziela (finały online).Sesje trwać będą po 3 godziny przy limicie 10 meczów dziennie. Pula finałowa to 30 mln dolarów.

Finały odbędą się w obecności fanów dopingujących zawodników na żywo. Szczegóły eventu nie są jeszcze znane, organizator obiecał informować na bieżąco o przebiegu imprezy.

d2ellzc

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2ellzc

d2ellzc
d2ellzc