ycipk-1fjxz1
ycipk-1fjxz1

The Station - Najnowsze informacje

The Station (2018) - niezależna przygodowa gra sci-fi thestationgame.com
Podziel się

The Station jest przygodową grą sci-fi, łączącą elementy symulacji i eksploracji, przeznaczoną na konsole PlayStatopn 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Za dystrybucję komputerowej wersji gry odpowiada platforma Steam.

ycipk-1fjxz1

The Station – fabuła

W grze The Station wcielamy się w zwiadowcę pracującego dla korporacji Axiom, który został wysłany na misję rozpoznawczą. Trafiamy więc na stację kosmiczną, gdzie grupa badaczy starała się poznać nowo odkrytą cywilizację, która aktualnie jest wyniszczana przez wewnętrzny konflikt. Naszym głównym zadaniem jest odkrycie, co sprawiło, że nie ma możliwości nawiązania kontaktu z badaczami. Eksplorując stację, odkryjemy sekrety, których się nie spodziewamy.

Akcja The Station rozrywa się w przyszłości, gracz ma więc do czynienia z nowoczesną technologią i rozwiązaniami rodem z rasowych produkcji sci-fi.

The Station – rozgrywka

Rozgrywka w The Station opiera się na eksplorowaniu kolejnych pomieszczeń stacji kosmicznej, a gracz musi nie tylko zapoznawać się z notatkami i przysłuchiwać narracji, ale też wyciągać własne wnioski na podstawie obserwacji poszczególnych lokacji. Tak jak w każdej przygodówce, musimy zwracać uwagę na detale, żeby rozwiązać zagadki i zgłębić fabułę. Dokładność i spostrzegawczość pozwolą na zgłębienie tajemnicy, jaką stanowi stacja.

ycipk-1fjxz1

The Station – twórcy

W skład zespołu pracującego nad The Station wchodzą: Kevin Harwood, Dave Fracchia, Les Nelken, Duncan Watt i John Costello. Członkowie ekipy zebrali się specjalnie w celu stworzenia tego projektu. Wcześniej pracowali nad grami takimi jak Prototype, Destiny, League of Legends czy Bioshock Infinite.

ycipk-1fjxz1
The Station - Informacje podstawowe
Wydawca

The Station

Dystrybutor

The Station, Steam

Kategoria wiekowa

PEGI: 12+

Data premiery (Świat)

20.02.2018

Data premiery (Polska)

20.02.2018

Tryby gry

singleplayer

Platformy

PC (Windows, Linux, macOS), PS4, Xbox One

Wymagania sprzętowe PC
ycipk-1fjxz1

Minimalne wymagania sprzętowe gry The Station dla systemu Windows: Windows 7 lub nowszy, 64-bit / procesor i3 Dual Core 2.0 Ghz / 4 GB RAM / karta graficzna 512MB VRAM / DirectX 11 / 4 GB miejsca na dysku
Minimalne wymagania sprzętowe gry The Station dla systemu macOS: MAC OS X v10.8 + / procesor i3 Dual Core 2.0 Ghz / 4 GB RAM / karta graficzna 512MB VRAM / 4 GB miejsca na dysku
Minimalne wymagania sprzętowe gry The Station dla systemu Linux: Ubuntu 12.04+ / procesor Dual core 2.4 Ghz / 4 GB RAM / karta graficzna 512MB VRAM / 4 GB miejsca na dysku

Oficjalna strona www

http://thestationgame.com/

ycipk-1fjxz1
ycipk-1fjxz1